Excalibur G900 alınır mı?

Arkadaşlar HP Victus RTX 3060'lı önermiş sizce onu mu almalıyım yoksa ASUS mu?

Arkadaşlar HP Victus RTX 3060'lı önermiş sizce onu mu almalıyım yoksa ASUS mu?

Hocam önceliğiniz oyun mu? Yayın yapmıyorsanız bence 3060'dan feragat edip ASUS modeline yönelmenizi tercih ederim. Baktığınız ASUS modelin ekran kartı nedir?

Hocam önceliğiniz oyun mu? Yayın yapmıyorsanız bence 3060'dan feragat edip ASUS modeline yönelmenizi tercih ederim. Baktığınız ASUS modelin ekran kartı nedir?

Şimdi hocam iki tane ASUS modeli buldum fiyatları aynı hemen hemen.
1.si RTX3050 32 GB RAM 2TB SSD.
2.si RTX3050 Ti 16 GB RAM 1TB SSD.
Hangisini almalıyım.

Şimdi hocam iki tane ASUS modeli buldum fiyatları aynı hemen hemen.
1.si RTX3050 32 GB RAM 2TB SSD.
2.si RTX3050 Ti 16 GB RAM 1TB SSD.
Hangisini almalıyım.

Ti modelli olanla normal modelli olan arasında çok minimal farklar var. Uzun ömürlü olmasını istiyorsanız 32 GB RAM'lı olan modeli tercih edin derim.

Ti modelli olanla normal modelli olan arasında çok minimal farklar var. Uzun ömürlü olmasını istiyorsanız 32 GB RAM'lı olan modeli tercih edin derim.

Ya RAM'in DDR4 olması uzun ömürlülüğünü etkiler mi? (kusura bakmayın sizi yoruyorum. )

Ya RAM'in DDR4 olması uzun ömürlülüğünü etkiler mi? (kusura bakmayın sizi yoruyorum. )

Bilgisayarın ömürlülüğüni işlemci ve nesil etkiler. DDR'dan çok MHz değerine bakın 3200 mü? (estağfurullah)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…