Excalibur G900 i7 11600H 100 dereceyi görüyor

Freemo54

Yoctopat
Daha fazla  
Ekran kartı 70-80 arası seyrediyor ama işlemci çok fena ısınıyor. 90'dan aşağı düşmüyor, anlık 99 görüyor. Acaba Windows 11'le alakalı mı bir yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı 70-80 arası seyrediyor ama işlemci çok fena ısınıyor. 90'dan aşağı düşmüyor, anlık 99 görüyor. Acaba Windows 11'le alakalı mı bir yardım eder misiniz?

Termal bakımları gelmiştir büyük ihtimalle ama kesinlikle Casper cihazları ısınıyor bizzat ben G770 kullandım sattım garantisi dolmadan Allah korusun almam bir daha önermemde.

Bilgisayar alttan iyi hava alamazssa çok ısınır mı birde bikgisayarda 3 tane mod ofis moduna alınca işlemci max35watt çekiyor oyunlar 70-80 derece arası çalışıyor oyun modu ve yüksek performans modunda 55 watt çekiyor ve 90-95 derecelerde geziyor
İade edin. Casper'in soğutma sistemi rezalet. İade ettikten sonra bütçenizi de belirterek forumdan bilgisayar önerisi istemeniz daha iyi olur.

Bilgisayar alttan iyi hava alamazssa çok ısınır mı bir de bikgisayarda 3 tane mod ofis moduna alınca işlemci MAX35WATT çekiyor oyunlar 70-80 derece arası çalışıyor oyun modu ve yüksek performans modunda 55 watt çekiyor ve 90-95 derecelerde geziyor.

Evet ısınır. Oyun oynarken zaten yüksek performans modunda kullanman gerekli. 85-90 civarı olabilecek sıcaklıklar fakat 95-99 fazla. Hele ki 2 günlük bilgisayar için.

Yeni konular

Geri
Yukarı