Excalibur işletim sistemi korsan mı?

nex.exe

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi şöyle bilgisayarı aldığımızdan beri fanları gereksiz çalışıyor çok gürültülü desteğe yazınca dediler Excalibur fan moduna kendisi sokuyor dediler bende dedim tamam okey. Sonra birkaç güne fanlar çok gürültülü çalıştığı zaman sıcaklıkların azalacağına arttığını gördüm. O zamanda Sakarya'daydım orada teknik servis yoktu. Hemde bilgisayarın benchmarklarla hiç ama hiç uymadığını fark ettim atıyorum millet Fortnite oynarken Ultra ayarlarda aldığı FPS'i ben en düşük ayarlarda bile göremiyordum ve hala göremiyorum. Bilgisayar tamamen en yüksek performans sağlayacak ayarlarla donanımlı ama hep aynı olay. Bilgisayarı da annem ile babam almış bu bilgisayarı istiyoruz dedikten sonra bilgisayarda bir takım oynamalar yapmışlar bende bu oynamaların crack Windows kurulumuna dair olduğu hakkında bir şüphem var.

1673884535256.png

Excalibur G770 sahibiyim ve mağalesef Excalibur almak hataydı Excalibur almak yerine bir Lenovo, Monster almalıydık Excalibur'un soğukluğu fark etmiyor.

Önce donanımdan sonra işletim sisteminden derken biraz karmaşıklaştırmışsın sorunu. Özet olarak sorduğun şey sanırım bilgisayarında orijinal Windows olmadığından şüphelenerek sistem yavaşlığının nedenin bu olup olmadığını sormak istiyorsun. Crack Windows Excalibur tarafından kurulmaz. Sistemi ya lisanslı Windows ile satarlar ya da 1 ay deneme sürümlü Windows kurarlar. Bahsettiğin performans düşüklüğü ve ısı gibi problemleri virüsler de yapabilir. Sisteminle ilgili hiç bir bilgi sahibi olmadığım için sana en güzel önerim lisanslı bir Windows kurarak temiz bir format atman ve güncel driverları kurup bilmediğin korsan yazılımlardan ve web sitelerinden uzak durman. Sistemin 2 senede bir termal macunlarının da değiştirilmesi iyi olur.

Önce donanımdan sonra işletim sisteminden derken biraz karmaşıklaştırmışsın sorunu. Özet olarak sorduğun şey sanırım bilgisayarında orijinal Windows olmadığından şüphelenerek sistem yavaşlığının nedenin bu olup olmadığını sormak istiyorsun. Crack Windows Excalibur tarafından kurulmaz. Sistemi ya lisanslı Windows ile satarlar ya da 1 ay deneme sürümlü Windows kurarlar. Bahsettiğin performans düşüklüğü ve ısı gibi problemleri virüsler de yapabilir. Sisteminle ilgili hiç bir bilgi sahibi olmadığım için sana en güzel önerim lisanslı bir Windows kurarak temiz bir format atman ve güncel driverları kurup bilmediğin korsan yazılımlardan ve web sitelerinden uzak durman. Sistemin 2 senede bir termal macunlarının da değiştirilmesi iyi
Temiz bir format atmadan önce virüs çıktığı için direk format attım zaten.O tarz sitelere de hiç girmem normalde ama virüs nerden bulaştı hiç bilmiyorum.

Aldığında içinde Windows kurulu geldiyse korsan olması mümkün değil.
Bu bilgisayarı istiyoruz dedikten sonra bilgisayarı alıp birtakım oynamalar yapmışlar buna örnek verirsek sahte birşey yüklenmiş olması ihtimal

Yeni konular

Geri
Yukarı