Çözüldü Excel kod oluşturma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Novap

Centipat
0Y3XxOqBRT6tLpD4Rogmlw.png

Çözüm
Yaşı 22 den büyük olan kızların vize toplamı; (Sonuç 50 veriyor, deneyebilirsin)
1590436908691.png

Erkekleri üstteki formülü araştırıp kendiniz bulun.
Sana nasıl yapılacağını öğrettik diğer konuda. Yetmediyse Google amcaya Excel eğer işlevi yazman yeterli. Güzel, Türkçe bir kaynak seni bekliyor. Bana birisi sorsa Excel bilmem derim ama sana sorsalar dersini bile aldım dersin. Ben sadece eşittir tuşuna basınca bir şeyler çıktığını ve Google nasıl kullanılır bunu biliyorum.

Sana nasıl yapılacağını öğrettik diğer konuda. Yetmediyse Google amcaya Excel eğer işlevi yazman yeterli. Güzel, Türkçe bir kaynak seni bekliyor. Bana birisi sorsa Excel bilmem derim ama sana sorsalar dersini bile aldım dersin. Ben sadece eşittir tuşuna basınca bir şeyler çıktığını ve Google nasıl kullanılır bunu biliyorum.
Ben daha 1. sınıfım .Google amcamıza da 1 aydır Excel programını nasıl kullanacağımı soruyorum zaten .Google da bulamadım bir de buraya ,sizlere sormak istedim, bunda ne var ? Sorum sadece sana değil bilen, yorumlamak isteyen kişilere...
Yaşı 22 den büyük olan kızların vize toplamı; (Sonuç 50 veriyor, deneyebilirsin)
Eki Görüntüle 573517
Erkekleri üstteki formülü araştırıp kendiniz bulun.
Çok teşekkür ederim :)

Yardım aşamasını diğer konuda geçtik. Sen direkt ödevi yaptıracak adam arıyorsun. Bunları zaten derste gördün. Bunları yapamayacak olsan sana verilmez. Hiç bilmediğin bir alanda bir proje yapıyor olsan ve böyle şeyler sorsan kabul edilebilir ama sıfır çaba ile her şeyi altın tepside beklemek benlik değil.

Yardım aşamasını diğer konuda geçtik. Sen direkt ödevi yaptıracak adam arıyorsun. Bunları zaten derste gördün. Bunları yapamayacak olsan sana verilmez. Hiç bilmediğin bir alanda bir proje yapıyor olsan ve böyle şeyler sorsan kabul edilebilir ama sıfır çaba ile her şeyi altın tepside beklemek benlik değil.
Anlıyorum hocam ama bunun adı sırf çaba ile her şeyi altın tepside beklemek bence değil , insan sorarak öğrenir . Ben ödevi yaptıracak adam aramıyorum ,ödev konusunda biraz ipucu vererek yardımcı olabilecek insan arıyorum. Değerli görüşleriniz için size de teşekkür ediyorum. Sorumu yukarıda bana ipucu veren insan sayesinde çözdüm. Aradığımı da buldum :)

Geri
Yukarı