Excel'de PDF'ten veri aktarılmıyor

PDF den çevirme ... - Hızlı, online, ücretsiz ==> PDF dosyanızı yükledikten sonra Excel'i seçin.

Yukarıdaki şekilde olmazsa PDF dosyanızda sorun var demektir. Aşağıdaki linki kullanın.

Tüm PDF işlemleri için:

Teşekkür ederim dostum fakat yukarıda da belirttiğim gibi elimdeki dosyaya karşı gizlilik yükümlülüğüm var. Bu tür sitelerin sunucularına aktarmam hukuken yasak...

Teşekkür ederim dostum fakat yukarıda da belirttiğim gibi elimdeki dosyaya karşı gizlilik yükümlülüğüm var. Bu tür sitelerin sunucularına aktarmam hukuken yasak...
Aklıma gelmişti böyle bir sorun olacağı. Malesef online olunca dediğiniz sorun çıkıyor.
Yine de siteyi sıkkulanılanlarınıza eklerseniz gizlilik niteliği olmayan işlerde işinize yarar.
Yakın zamanda OCR özelliği sayesinde günlerce sürebilecek işten 5 dakikada kurtuldum. Hiç bir program yapamamıştı.

İyi Geceler...

EK: PDF dosyasında normal şekilde herhangi bir yazıyı kopyalayamıyorsanız veya PDF dosyası içinde kelime arama düzgün çalışmıyorsa excel'e çok zor aktarmanız. OCR kullanmanız şart olur, hatta OCR kullanrak bile pek düzgün olmayabilir. Bazı PDF ler, özellikle de yazıcıda taranarak alınan PDF ler, PDF olmaktan ziyade jpg dosyası gibi oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı