.exe nedir?

Bu arada bilgisayarımda kaspersky yok, ölür müyüm?
Eğer ben önüme gelen linke tıklayıp korsan uygulamaları ile yaşamam diyorsanız evet.

Konu sahibi trollemeyi seviyor galiba. Windows kullanıp exe'yi bilmemek de değişik. Galiba hiç uygulama indirmediniz Windows'a sadece Edge kullanıyorsunuz.
Herkes bilgisayar ustası olacak diye bir şey yok. Üstelik konu sahibi diğer Troll konular gibi davranmıyor gayet gerçek.
Önceki konularınızda GTA ile ilgili sorunlarınız var demişsiniz. Acaba Steam'i nasıl indirdiniz? O da exe dosyası. Steam de bir virüs galiba.
Konuda .exe dosyalarını kullandığı fakat ne olduğunu anlayamadığını sormuş. Yani exe dosyasını biliyor sadece merak ediyor olabilir?

Önceki konularınızda GTA ile ilgili sorunlarınız var demişsiniz. Acaba Steam'i nasıl indirdiniz? O da exe dosyası. Steam de bir virüs galiba.
Ben sadece bir soru sordum, bende biliyorum çoğu uygulamanın sonunda .exe olduğunu. Daha yeni bir konuda mp4.exe tıklarsam virüs bulaşır mı? gibi bir konu gördüm o yüzden sorma gereği duydum, sormaz olaydım. 😡

Konuda .exe dosyalarını kullandığı fakat ne olduğunu anlayamadığını sormuş. Yani exe dosyasını biliyor sadece merak ediyor olabilir?
@HABAR 'ın attığı mesajlara baktım. Link kısaltma sitesine yönlendiren bir link paylaşmış. Bana ya troll ya da para kazanma amaçlı geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı