Exper EXP-XC250TI Xcellerator Gaming alınır mı?

Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hayırlı olsun. Bende almayı düşünüyorum ancak forumda baktım, ekran kartı modeli, anakart modelini bile yazmamış adamlar alınmaz diyorlar. Sence alınır mı? Nasıl sorun çıkarttımı sana? Cevaplarsan sevinirim almayı düşünüyorum çünkü.

Öncelikle hayırlı olsun. Bende almayı düşünüyorum ancak forumda baktım, ekran kartı modeli, anakart modelini bile yazmamış adamlar alınmaz diyorlar. Sence alınır mı? Nasıl sorun çıkarttımı sana? Cevaplarsan sevinirim almayı düşünüyorum çünkü.
Aynen, sen aldın mı? Sence nasıl? ben de almayı düşünüyorum. Sen aldıysan nasıl performansı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hayırlı olsun. "Alınmaz" şeklinde bir kural yok taksit seçenekleri uyuyorsa alınabilir. Bu sisteme SSD ekleyerek performans artışı sağlayabilirsiniz. Ayrıca detaylı bilgi için PSU ya bakıp markasını ve değerlerini bildirmenizi rica ederim.

Evet aldım ve sorun nedeniyle iade ettim paramı geri aldım sistem topladım. Şöyle söyleyeyim anakart msi ekran kartı galax ve bütün markaların olduğu yerlere Exper logosu basmışlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı