Exper notebook ekranda garip bir şey var

rkndn

Picopat
Notebook ekranda değişik bir şey var. Bilgisayar benim değil ne olduğunu bilmiyorum. Kırık falan da yok. Neden olmuş olabilir? (umarım belli oluyordur)

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-09-10 at 15.10.21.jpeg
    WhatsApp Image 2022-09-10 at 15.10.21.jpeg
    62,8 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleyen: Moderatör:
Hafif üçgene benzer bir bölge var. Ekranın diğer bölgelerine bakarak daha karanlık onu diyorsunuz sanırım. Kullanılmaması gereken bez gibi bir şeyle ekranı silmiş olabilir misiniz?

Hafif üçgene benzer bir bölge var. Ekranın diğer bölgelerine bakarak daha karanlık onu diyorsunuz sanırım. Kullanılmaması gereken bez gibi bir şeyle ekranı silmiş olabilir misiniz?
Bilgisayar benim değil bilmiyorum. Bunun sebebi ekranın kullanılmaması gereken bir bezle silinmesi mi gerçekten?

Bilgisayar benim değil bilmiyorum. Bunun sebebi ekranın kullanılmaması gereken bir bezle silinmesi mi gerçekten?

Benim eski monitörde eğer ekrana göre bir bezle silmezsem böyle bir iz kalıyordu kurulayınca geçiyordu ama yanlış yönlendirmek istemem ben fikrimi beyan ettim. Eski bilgisayarımda umursamazdım o yüzden ıslak mendille bile siliyordum sonradan ekranda iz falan kalıyordu ama emin değilim.

Ekranın ön tarafında cam veya plastik bir katman var ise yapışkanı panelden ayrılmaya başlamış gibi görünüyor. Güneşte kaldıysa ısınmadan yapışkan yumuşamış olabilir. Benimki de sadece tahmin.

Ekranın ön tarafında cam veya plastik bir katman var ise yapışkanı panelden ayrılmaya başlamış gibi görünüyor. Güneşte kaldıysa ısınmadan yapışkan yumuşamış olabilir. Benimki de sadece tahmin.
tam anlamadım. yani ekranın kendisinde bir sorun yok mu senin dediğine göre bakarsak?

Eğer dediğim gibiyse ve yapışkanın ayrılması panele zarar vermediyse düzgün çalışabilir ama ekran normalden daha fazla yansıma yapabilir panelle ön cam arasında oluşan boşluktan dolayı.

Geri
Yukarı