Çözüm Experience 2.5.11.45 Açılmama Sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SnowGhost

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Samsun
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Bilgisayarımda bulunan GeForce Experience resimdeki gibi yükleme ekranı geldikten sonra açılmıyor. Görev yöneticisinden kontrol ettiğimde 1-2 saniye açılıyor hemen geri kapanıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Ekran kartım güncel ve Experience son sürümü.

Adsız.jpg

Merhaba arkadaşlar ,

Sorun tamamıyla 2.4.5.57 sayılı son geforce sürümü ile alakalı bu %99,9 kesindir. ;) Geforce eğer bu güncelleştirmeyi yaparak açılırsa ilk kapandığından bir sonraki açılışında başınıza konuda bahsi geçen benimde yaşadığım talihsiz olay gelecektir :) Muhtemelen nvidia gibi bir dev , geri bildirimlerle kısa sürede fark ederek fixlenmiş bir sürüm yayınlayacaktır , böyle bir sürüm gelene kadar çözüm şudur ;

İlk olarak sisteminizi , yaptığınız son güncelleştirmeye en yakın eski bir zamana geri yükleyin...
Daha sonra geri yükleme başarılı şekilde gerçekleşirse simge ve bildirimler bölümünde (ekranın sağ altında) bulunan geforce experience simgesine sağ tıklayarak "Güncelleştirme Bildirimleri" adındaki ayrılır satırdaki iki seçenekten biri olan "GeForce Sürücüsü" yanındaki onay işaretini kaldırın/devre dışı bırakın.Eğer isterseniz hemen altındaki "Optimum Oyun Ayarları" seçeneğini de devre dışı bırakabilirsiniz ben garanti olsun diye onuda kaldırdım :D

Sonuç olarak arkadaşlar sistemi yeniden başlatıp da denedim , defalarca açtım kapattım sorunsuz şekilde açılıyor ve kullanımda ;)

Bayramınızı tebrik ederim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı