Exxenspor Reklamlı/Reklamsız farkı nedir?

Praudh

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi, sağlıklı günler. UCL maçlarını izlemek için exxenspor üyeliği almayı düşünüyorum. Şu anda reklamlı aylık 220,90 TL, reklamsız ise aylık 188,50 TL. Arada 30 TL gibi bir fark var çok önemli olmasa da reklamlı muhabbetini merak ediyorum. Reklamlı derken tam olarak nasıl oluyor? Özellikle izleyeceğim şeyler canlı yayın olacak, canlı yayında nasıl oluyor bundan bahsederseniz sevinirim.

Ek olarak ödemeyi Nays ile yaparım muhtemelen ufak bir cashback verir ama Exxen özelinde iyi bir cashback veren bir şey var mı sormak istiyorum, şimdiden teşekkürler.

Bir de Exxenspor üyeliği aldığımda tüm şampıyonlar ligi, avrupa ligi ve konferans ligi maçlarını canlı izleyebilirim değil mi? Tek bir takımı seçtirmiyor değil mi?

Son düzenleme:
Reklam tarafına cevap vereyim, ne izliyorsanız izleyin tanıtım, fragman, dizi, film Youtube reklamlarından beter reklamlar atıyor ve geçemiyorsunuz. En son kullandığımda geçilmiyordu değiştirdiler mi bilmiyorum ama seyir keyfinizi bölüyor onu belirteyim. Cashback Papara ve Tosla'da olabilir var ise kontrol edin. Nays'da da dijital platform üyeliklerine %50 indirim varmış galiba buradan bakın.
Kendi sitesinde böyle belirtmişler, ayrıntıları vardır site içerisinde bakabilirsiniz.

Screenshot from 2023-09-16 23-51-31.png

Evet bunu yazdıktan sonra Nays'a baktım 100 TL'ye kadar %50 cashback var. Reklamsız alayım o zaman, birkaç yerde daha reklamlının çok kötü olduğunu söylemişlerdi. Teşekkürler.

Nays'dan 100 TL cashback gelecek. 120 TL'ye aylık, reklamsız alırım. Zaten sadece TR takımlarını izlemek için değil, olabildiğince tüm maçları izlemek istiyorum. Gözüm biraz futbol görsün Süper Lig'den bir tık gına geldi :)

Yeni konular

Geri
Yukarı