Ez-Optimizer kullanılmalı mı?

Oyunun optimizasyonu çok sorun GTX1650 Ti notebookumda yüksek ayarlarda (Ultra değil) 30FPS alıyorum o yüzden sordum.

Reddit PC Gaming sub'ında ilk sırada şu an kullanmayın diyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herhangi bir virüs var mıdır ? Mesela uygulama ile keylogger falan yükleme ihtimali ?

Dostum öncelikle merhaba kullandığından bu yana bilgisayarında bir sorun ile karşılaştın mı? Ayrıca görüntü kalitesini düşürmeden mi bu FPS artışı oluyor ve bir yerde okudum virüs olabilir o yüzden indirmeyin bu ayarları sizde yapabilirsiniz diyordu. RX 570 ekran kartım var performans artışı nasıl olur cevaplarsan sevinirim

Üzerinden aylar geçti ve bilgisayarımda herhangi bir şekilde bir sorun çıkmadı. Performansı arttırdı ve takılmaları geçirdi, tabii şuan kullanmıyorum ama kullandığımda etkisi çoktu ve bilgisayara bir zarar vermemişti. Zaten ben de en başta güvenememiştim ama virüs taraması yaptığımda temiz çıkmıştı.

FPS artışı konusunda pek bir bilgim yok denemeden göremezsin ama daha stabil hale getiriyor bunu söyleyebilirim.

Teşekkür ederim

Peki oyuna her girişimde uygulamayı açıp ayarları yapmam lazım mı yoksa bir kere yapmam yeterli mi?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…