Ezel dizisi izlenir mi?

Kromish

Hectopat
Dostlar yıllardır yabancı dizi izliyorum. Birkaç kaliteli Türk filmi izledikten sonra haksızlık ettiğimi anladım. Şimdi Türk dizilerinden birine başlayacağım. Herkes Ezel'den bahsediyor sosyal medyadan duyduğuma göre. Konusu da çok güzel. Sizden ricam sırf Türkiye'de klasikleşmiş diye önermemeniz. Gerçekten kaliteli bir şeyler izlemek istiyorum. Sosyal medyadan insanlar neden öneriyor bilemiyor insan. Türkiye'de abartıldığı kadar güzel bir dizi mi? Rica ediyorum, yukarıda dediğime göre yorum yapın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben severek izledim hatta favori Türk dizim. Karakterlerin gelişim hikayeleri çok güzel. Konu zaten belli ihanet-aşk. Eğer konu ilginizi çekmiyorsa hiç bulaşmayın ama azıcık bile ilginizi çekiyorsa ihanetin akıl oyunlarının tillahı dönüyor. Mafyatik boyutu da olan bir dizi ama bu Kurtlar Vadisi gibi merkezde olan bir yapım değil. Vatan millet Sakarya ayakları dönmüyor. Racon var. Ve aşk için girilen bir mafyatik boyut var.

Edebi boyutuda olan bir dizi, o dizi sayesinde 2 kitap okumuştum.

Dizinin kötü yanı nedir derseniz, bölümlerin uzun olması. Sırf süre dolsun diye bahar gibi bazı karakterlerin olduğunu düşünüyorum.

Beni pek içine çekmemişti. Özellikle bakışma sahneleri, o arkadan gelen dramatik müzik insanı bezdiriyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı