F/P en iyi M.2 SSD tavsiyesi

Hocam SATA M.2 ile normal SATA diskler arasında bir fark var mı? M.2 ile SATA arası mı yoksa M.2 görünüşlü SATA disk mi bunlar ?

500 GB versiyon daha ucuza geliyor bütçesi olan arkadaşlar bence almışken 500 alın.
Hocam SATA M.2 ile normal SATA diskler arasında bir fark var mı? M.2 ile SATA arası mı yoksa M.2 görünüşlü SATA disk mi bunlar ?
M2 görünümlü SATA.

Bende bundan kullanıyorum. İşlemci sıcaklığını göstermesi için LED'lerini de ayarladım maviden kırmızıya doğru gidiyor çok güzel oldu kasada

Dosya Ekleri

• 16070784462523849539079053653255.jpg
    147,8 KB · Görüntüleme: 55

Bu bütçeye anca Sata alırsın ama ben yine sana ucuz m2 önereyim demiş sanırım.

SATA M.2 ile düz SATA SSD'ler arasında tek fark, arabirim. Biri M.2 slotuna giriyor, biri SATA portuna. M.2 görünüşlü SATA disk bunlar aslında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…