F/P erkek giyim markası önerisi

Trendyol'da çok ucuza satıp mağazadan kargo yapıyorlar genelde. Mesela Colin's gibi yerler internette ucuza satıyor kendi Trendyol mağazalarında.

H&m. Her şeyi oradan alırım. Sorduklarında elit falan diyorlar fakat alakası yok, h&m orta fiyatlı ama en kalitelilerinden, az alıyorum kaliteli alıyorum. Sizde öyle yapabilirsiniz.
Ayrıca h&m'nin mağzasına giderken bir poşet eski giysi götürürseniz sizin h&m hesabınıza %15'lik indirim puanı veriyorlar bazen iki kez verdikleri de oluyor.

Bende bazen h&m alışveriş yaparım. Gayet iyi, 3 yıl önce bir şort almıştım ve hala yıpranmamış bir şekilde giyiyorum. Bende öneririm. Bir de Zara'ya kışlık kaban vb. şeyler için uğrarım. Zara'da gayet kaliteli. Bazen Mango'ya da bakarım. Orasında aynı şekilde kaliteli. Bazen indirimler falan oluyor kaçırmamak lazım.

Bende bazen h&m alışveriş yaparım. Gayet iyi, 3 yıl önce bir şort almıştım ve hala yıpranmamış bir şekilde giyiyorum. Bende öneririm. Bir de Zara'ya kışlık kaban vb. şeyler için uğrarım. Zara'da gayet kaliteli. Bazen Mango'ya da bakarım. Orasında aynı şekilde kaliteli. Bazen indirimler falan oluyor kaçırmamak lazım.
Hazır bahsetmişken 2020'nin başında 25 TL'ye basic turuncu bir tişört almıştım şimdi aynı tişört 80 TL.
Ama kalitesine değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı