F/P kablosuz kulaklık önerisi

1500-2000 TL olabilir o zaman. Ama fiyatına göre çok iyi bir kulaklık olursa 2500-3000'e kadar çıkabilirim. Mümkünse 2000 TL civarı olsun, eğer "300-500 lira daha verip bunu al, bu çok daha iyi" derseniz bütçeyi 2000 TL'nin üzerine de çıkartabilirim.
bu bütçe aralığına steelseries arctis 1 wireless'i öneririm yukarıda yazdığım gibi. Yaklaşık 4 senedir kullanıyorum ve herhangi bir sıkıntısını görmedim. Sadece pedleri deforme oldu ve onları da yenileriyle değiştirdim ilk aldığım gün gibi kullanıyorum. Şarjı uzun süre götürüyor, mikrofon fena değil ve sonar ile dilediğiniz ayarı rahatça yapabiliyorsunuz.

Dostum iyi günler öncelikle rahatsız ettiysem özür dilerim 2 sorum var çok kısa Havit Fuxi H3 kulaklıkla ilgili sırasıyla cevaplarsan çok sevinirim
1-Havit Fuxi H3 Modelinde Çift cihaz desteği var mı yani bir video açtım diyelim aynı anda hem bilgisayarda hem telefona ses geliyor mu yoksa sadece tek cihaza mı bağlanıyor mesela bilgisayar 2.4 ghz bağlıyken aynı anda telefondada bağlanabilir miyim bluetooth ile

2-bilgisayarda veya telefonda kullanırken dip ses geliyor mu?

Son düzenleme:
Dostum iyi günler öncelikle rahatsız ettiysem özür dilerim 2 sorum var çok kısa Havit Fuxi H3 kulaklıkla ilgili sırasıyla cevaplarsan çok sevinirim
1-Havit Fuxi H3 Modelinde Çift cihaz desteği var mı yani bir video açtım diyelim aynı anda hem bilgisayarda hem telefona ses geliyor mu yoksa sadece tek cihaza mı bağlanıyor mesela bilgisayar 2.4 ghz bağlıyken aynı anda telefondada bağlanabilir miyim bluetooth ile

2-bilgisayarda veya telefonda kullanırken dip ses geliyor mu?
Çift çihaz desteği büyük ihtimalle yoktur.
Dip ses olmaz fakat oyun performansı biraz kötü, bu fiyata kablosuz yerine kablolulara yönelebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı