F/P kulak içi kulaklık önerisi

WhiteDeer

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon RX 570 4GB
AMD Ryzen 5 2600
Gskill 8+8 16 GB DDR4 RAM
Gigabyte A320-S2H
Başlıkta da yazdığım gibi güzel kaliteli F/P bir ürün arıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Başlıkta da yazdığım gibi güzel kaliteli F/P bir ürün arıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Redmi Buds 3 Lite. Aktif olarak kullanmaktayım fakat dezavantajı çok. Üzerinde tek bir ışık var o da şarj olduğunda yanıyor. Kulaklık üzerinden ses açıp kısamıyorsun, uygulama desteği olmadığından dolayı şarjının bittiğini anlayamıyorsun kimi zaman farkedemeden şarjın bitmiş oluyor. Ama onun dışında ses kalitesi gayet iyi ben beğeniyorum fazla bass odaklı değil fakat sesi temiz veriyor. Ortalama fiyatı da 500 civarı. Alırken de dikkat et hocam ben aldığımda Trendyol'un kendisinden almıştım fakat şimdi birsürü kopya ürün satılıyor 200 300 liraya onlara inanmayın.

1.000-2.000 TL arasında kablosuz hem bilgisayarda hem telefonda kullanabileceğim, sade şık tasarımlı güzel duran, olursa çıkartılabilir mikrofonlu ekstra beyaz rengi olan kulaklık önerme şansınız var mı? (fuxi h3-Rampage crack H11 gibi kulaklıklar karşıma çıkıyor ama ne kadar güvenilirler bilmiyorum)

Geri
Yukarı