F/P oyuncu kulaklığı önerisi

rav1ce

Picopat
1.5k-3K arasında bir kulaklık düşünüyorum, hem LoL, CS tarzı oyunlar oynuyorum hem de müzik dinliyorum, dizi film vs izliyorum o yüzden ses kalitesi önemli biraz araştırdığımda HyperX Cloud 2 ve 3 dikkatimi çekti yıllardır bildiğim modeller ancak eskiler beklentimi ne kadar karşılar bilemedim. Razer BlackShark V2 X'i gördüm.
Bu bulduğum kulaklıklar nasıl, tasviye eder misiniz? Veya önereceğiniz herhangi farklı bir kulaklık.

2 senedir HyperX Cloud 2 kullandım beni bayağı idare etti öneriyorum. Bildiğim kadarıyla Teknosa'da 3.500 TL civarındaydı şu anda, istiyorsanız bakabilirsiniz

rekabatci oyun seviyorsan 3 ana kulaklık vardır.
Logitech G pro X
Hs 80
Cloud 3
Bunları bir düşün.

Steelseries arctis nova 3 alabilirsin güzel kulaklık hem sesi hem tasarımı güzel.

HS80 itopyada indirimdeydi en son ne oldu bilmiyorum eğer hala indirimdeyse sakın kaçırma çok iyi.

2 senedir HyperX Cloud 2 kullandım beni bayağı idare etti öneriyorum. Bildiğim kadarıyla Teknosa'da 3.500 TL civarındaydı şu anda, istiyorsanız bakabilirsiniz

Cloud 3 zaten 3 bin lira.

Aralarında en iyi oyuncu kulaklığı Cloud 3'dür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…