F1 2012 nereden indirebilirim?

Tuna Yılmaz

Hectopat
Daha fazla  
F1 2012 nereden indirebilirim? Sistemim kaldırmadığı için sadece F1 2012 oynayabiliyorum.

Not: Sitede korsan oyunlar desteklenmiyor biliyorum ama Steam'de satıştan kaldırılmış ve anahtar satan sitelerde 30 euro istiyor bu çok fazla.

Hocam öyle linkleri atmak ban sebebi diye biliyorum. Kendiniz araştırıp hızlıca bulabilirsiniz ben buldum mesela.

Daha önce cracklı indirdim ama bilgisaraya format atınca yeniden indirmek istiyorum fullprogramlar indir sitesinden indirdim ama 15-20 dk oyunayınca PC kendi kendine reset atıyor ve sadece bu oyunda yapıyor.

Satılmıyor ise sorun değil diye biliyorum.

Sorun olacak olsaydı moderatör konuyu açmama izin vermezdi bence.

Daha önce cracklı indirdim ama bilgisaraya format atınca yeniden indirmek istiyorum fullprogramlar indir sitesinden indirdim ama 15-20 dk oyunayınca PC kendi kendine reset atıyor ve sadece bu oyunda yapıyor.

Sorun olacak olsaydı moderatör konuyu açmama izin vermezdi bence.

Hocam IGGGAMES sitesinden indirmeyi deneyin yazınca direk çıkıyor zaten doğru şeylere bastığınızdan emin olun bilgisayarınıza virüs sokmayın.

Steam key almak dışında seçeneğiniz yok. Lisans anlaşmaları sona erdiği için oyunlar satıştan kalkıyor. F1 2019 ve önceki tüm oyunlar satıştan kalktı.

Steam key almak dışında seçeneğiniz yok. Lisans anlaşmaları sona erdiği için oyunlar satıştan kalkıyor. F1 2019 ve önceki tüm oyunlar satıştan kalktı.

Hocam 2012 çıkışlı bir oyuna 555 TL vermek sizce mantıklı mı onun yerine biraz daha para toplar bilgisarayima parça alırım.

Hocam 2012 çıkışlı bir oyuna 555 TL vermek sizce mantıklı mı onun yerine biraz daha para toplar bilgisarayima parça alırım.
Geçen seneye kadar satılıyordu. 2011 ve 2012 indirimle oyun başına 10₺'ye inmişti. Geleceği öngörüp satın aldım. iyi ki almışım keşke diğerlerini de zamanında alsaydım diyorum şimdi. Steam keyler dediğin gibi karaborsa ama yanıp tutuştuğum anda veririm o paraları.

Geçen seneye kadar satılıyordu. 2011 ve 2012 indirimle oyun başına 10₺'ye inmişti. Geleceği öngörüp satın aldım. İyi ki almışım keşke diğerlerini de zamanında alsaydım diyorum şimdi. Steam keyler dediğin gibi karaborsa ama yanıp tutuştuğum anda veririm o paraları.

Zaten güzel bir bilgisarayim bakmam alırım ama zaten bilgisarayim kötü ve 2012 yapımı bir oyuna 555 TL vermek gönlümden çıkmaz.

Not: Oyunu indirdim kurdum sorunsuz çalışıyor Torrent üzerinden indirdim başka çarem kalmadı.

Son düzenleme:
Eski oyunlar maalesef bulunmuyor. Onun haricinde oyunu ucuzken denk getirdiğinde almak lazım belirli zaman sonra indirime illaki giriyorlar. Son çare olmazsa nette zamun... gibi herkesin bildiği binlerce yorum yazdığı, kontrol edilip eklenen ve namı dünyaya yayılmış olan yerlerden bakabilirsin onlarda sorun olmaz. .Çocuk olmak var. Oyun inidirmek veya almak oynamak başka bir his onlar. :) Çalışıyorsa sorun yok..İyi oyunlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı