Çözüldü F1 2018 korsandan orijinale geçiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

asd674

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Elbistan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Excalibur g770 İ7 9750H GTX 1050 16 gb ram 500 gb 970 evo plus 1tb toshiba hdwl110
Meslek
Öğrenci
Ben F1 2018'i korsan oynuyordum. Humble Bundle'dan alıp kütüphaneme ekledim. Sorum şu: Korsan oyunun dosyaları orijinali için geçerli midir?

Çözüm
Geçerlidir, sorun olmaz. Dosyalar ile oynanmış olabilir ya da eski sürüm olabilirler ve doğrulanıp bazılarının yeniden indirilmesi gerekebilir.

Ek bilgi olarak hile koruması olan oyunlarda bu ceza almanıza sebep olabiliyor bazen.
Geçerlidir, sorun olmaz. Dosyalar ile oynanmış olabilir ya da eski sürüm olabilirler ve doğrulanıp bazılarının yeniden indirilmesi gerekebilir.

Ek bilgi olarak hile koruması olan oyunlarda bu ceza almanıza sebep olabiliyor bazen.

O zaman ben baştan indiriyim.

O zaman ben baştan indireyim.
Bildiğim kadarıyla bu oyunda hile koruması yok. SteamLibrary klasöründe common klasöründe F1 2018'in klasör adı ile bir klasör oluşturup içerisine dosyaları attıktan sonra Steam'den indirmeyi başlatırsanız dosyaları doğrulamaya başlayacaktır ve eksik/hatalı olanları indirecektir.

Tabii ki korsan dosyalardan tamamen kurtulmak daha iyi olur.

Bildiğim kadarıyla bu oyunda hile koruması yok. Steamlibrary klasöründe common klasöründe F1 2018'in klasör adı ile bir klasör oluşturup içerisine dosyaları attıktan sonra Steam'den indirmeyi başlatırsanız dosyaları doğrulamaya başlayacaktır ve eksik/hatalı olanları indirecektir.

Teşekkür ederim. Ben riske atmayıyım, korsandan kurtulayım.
Konu kilitlenebilir.

• Beğen
İfadeler: Tim
Bildiğim kadarıyla bu oyunda hile koruması yok. SteamLibrary klasöründe common klasöründe F1 2018'in klasör adı ile bir klasör oluşturup içerisine dosyaları attıktan sonra Steam'den indirmeyi başlatırsanız dosyaları doğrulamaya başlayacaktır ve eksik/hatalı olanları indirecektir.

Aynen olabilir bende arastirdim hile falan yok👎👎👎

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı