F1 2019 Gamepad ile oynama

OzziX_0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba şu an F1 2019 indirimde 29 TL, ben de almak istiyorum. Fakat elimde direksiyon seti yok, alamam da. Şu an elimde Gamepad var. Onunla oynanır mı? Tavsiyeleri bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyumluluk açısından soruyorsanız gördüğüm kadarıyla destekliyor. Kullanışlı olur mu derseniz, o zevk meselesidir.

Gamepad klavyeden daha keyifli oluyor. Ama direksiyonun yerini tutmaz tabi ki. Xbox gamepad ile sorunsuz oynuyorum.
Xbox gamepad ile oynanisi hakkinda biraz bilgi alabilir miyim sizden acaba? Virajlara girerken joysticki ne kadar cevirirsem direksiyon o kadar dönsün istiyorum. Hassasiyet bakimindan nasil acaba? Hic gamepad ile yaris oyunu tecrubem yok. 30 liralık bi kol var(gamepad bile diyesim gelmiyor) onda da sadece sola tam tur saga tam tur dönüyor klavyeden oynamaktam farki kalmiyor. Xbox in o joystickini direksiyon cevirir gibi cevirebilir miyim dostum?

Xbox gamepad ile oynanisi hakkinda biraz bilgi alabilir miyim sizden acaba? Virajlara girerken joysticki ne kadar cevirirsem direksiyon o kadar dönsün istiyorum. Hassasiyet bakimindan nasil acaba? Hic gamepad ile yaris oyunu tecrubem yok. 30 liralık bi kol var(gamepad bile diyesim gelmiyor) onda da sadece sola tam tur saga tam tur dönüyor klavyeden oynamaktam farki kalmiyor. Xbox in o joystickini direksiyon cevirir gibi cevirebilir miyim dostum?
Hassas dönüş yapılabiliyor. Fakat bunu el yordamı ile ayarlamak biraz zor. Yine bas çek yöntemi ile döndürülüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı