F2 Tuşu 2 Numaranın üzerinde olan klavye önerisi

Maudit

Kilopat
Online oyun oynuyorum yoğun olarak yıllar boyunca laptop kullandığım için klavyelerde sorun yaşıyorum. 2 numarada skill var ve F2 tuşunda da pot basıyorum. Bunların alt alta olmasına inanılmaz şekilde alıştım ve ihtiyacım var. Şu an kullandığım klavyemi laptop tuşları bozulduktan sonra yıllar önce Bim 40TL kablosuz mouse klavye seti olarak almıştım. O zamandan beri kullanıyorum ama artık temassızlık göstermeye başladı. Arada kopukluklar oluyor.

1537832158388.png

Bu şekilde olan klavyeler ile oynayamıyorum. F2 tuşu 3 numaranın üzerinde olduğu için sapıtıyorum açıkçası.

1537832234675.png

Laptoplarda öyle bir sorun olmuyor ama çünkü ilk alıştığım platform burası ve bu şekilde olursa çok memnun kalacağım.

RGB olabilir veya olmayabilir ama kablolu olmasını istiyorum artık pille falan uğraşmak istemiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçem çok fazla değil maksimum 100-150 TL verebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı