Çözüldü F710 PC açıldığında görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

delvarto

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Orta Doğu
Daha fazla  
Merhaba, ikinci el F710 aldım. Tuşlarında vs. herhangi bir sorun yok. Fakat bilgisayarı her açtığımda alıcıyı çıkarıp takmayınca görmüyor. Driver bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Gamepad Xinput modda değil mi? Bilgisayarımdaki sürücülere göz at deyip listeden seçe basın, oradan uyumluları göster tikini kaldırıp ekran görüntüsü paylaşın, bir bakayım.

Gamepad Xinput modda değil mi? Bilgisayarımdaki sürücülere göz at deyip listeden seçe basın, oradan uyumluları göster tikini kaldırıp ekran görüntüsü paylaşın, bir bakayım.
Tamamdır, sürücüyü bulup kurdum. Sorun çözüldü. JoyToKey ile de gerekli atamaları yaptım, sıkıntısız kullanıyorum. teşekkürler.

Bir soum daha olacak, JoyToKey'den klavye açılması için nasıl bir komut vermem gerekiyor?

Hangi sürücüyü kurdunuz? Aynı sorunu yaşayan kişilere yol göstermek adına paylaşırsanız sevinirim.

Ayrıca JoyToKey uygulaması hakkında bir bilgim yok. Yerine Steam üzerinden gerekli ayarlamayyı yaparsanız Steam arka planda açık olduğu sürece gamepadi masaüstünde kullanabilirsiniz.

Bununla ilgili sorularınızı diğer konunuzda sorun:

Hangi sürücüyü kurdunuz? Aynı sorunu yaşayan kişilere yol göstermek adına paylaşırsanız sevinirim.

Ayrıca JoyToKey uygulaması hakkında bir bilgim yok. Yerine Steam üzerinden gerekli ayarlamayyı yaparsanız Steam arka planda açık olduğu sürece gamepadi masaüstünde kullanabilirsiniz.

Bununla ilgili sorularınızı diğer konunuzda sorun:
Affedersiniz konuları karıştırmışım.

Çözümü bu konuda buldum: Logitech F710 Windows 10 Sürücü Kurma Rehberi

Yeni konular

Geri
Yukarı