F710 tanınmıyor

384710

Hectopat
Logitech F710 model yeni satın aldığım gamepad Windows 10 bilgisayarımda tanımlanmıyor. Aygıtlar ve yazıcılar kısmında gamepad simgeli Wireless gamepad F710 şeklinde gözüküyor fakat aygıt yöneticisinde gözükmüyor, diğer aygıtlar şeklinde bir seçenek olmadığı için güncelleme yapamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Logitech sitesinden yazılımını indirip yükleyin. Öbür türlü çalışmaz. Kurulum öncesi cihazı çıkarın. Kurulum sürerken bağlamanızı isteyecek. Ondan sonra görmesi lazım.

Bu konuya bakabilirsin.

Logitech F710 model yeni satın aldığım gamepad Windows 10 bilgisayarımda tanımlanmıyor. Aygıtlar ve yazıcılar kısmında gamepad simgeli Wireless gamepad F710 şeklinde gözüküyor fakat aygıt yöneticisinde gözükmüyor, diğer aygıtlar şeklinde bir seçenek olmadığı için güncelleme yapamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
Buyurun buradaki rehberi uygulayın.
Sağlıklı günler dilerim.

Attığınız yazılımı indirdim Aygıt ve Yazıcılar kısmından F710'a özellikler yapıp analog çubuklarını oynattım ve sorunsuz çalışıyor. Fakat aygıt yöneticisinde F710 isimli bir cihaz yok ve oyunlarda çalışmıyor.
Şu anda tekrar denedim ve çalıştı. Fakat başka bir sorum daha var; tuşlara basınca gamepad titriyor arkadaşlar bu vibration'u kapatmanın bir yolu var mı? ( Aynı zamanda cihaz Aygıt Yöneticisinde gözükmüyor fakat çalışıyor. )

Geri
Yukarı