Facebook hesabı kapattırma

unused

Hectopat
Daha fazla  
Tahmin ediyorumki hepimizin karanlık bir Facebook geçmişi vardır. Yani en azından benim böyle. Şifre ve e-postalarını hatırlamıyorum. Kendim hakkında bildiğim tüm bilgilerle "bruteforce" denedim ama giremedim. Bu hesapları kapattırmanın yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tahmin ediyorumki hepimizin karanlık bir Facebook geçmişi vardır. Yani en azından benim böyle. Şifre ve e-postalarını hatırlamıyorum. Kendim hakkında bildiğim tüm bilgilerle "bruteforce" denedim ama giremedim. Bu hesapları kapattırmanın yolu var mı?
Facebook'a bildirim attınız mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Karanlık derken çocukken attığın saçma sapan gönderiler mi? Onu hepimiz yaptık. Ben o hesabı yıllar sonra kapatmıştım.
Aynen öyle. Okul arkadaşlarım yakın zamanda birbirlerinin facebook hesaplarına bakıp birbirleriyle şakalaşıyolar ve bu durumun bana da sıçraması kötü olur. Kötü olmakla kalmaz hatta ben şu an kendi sayfama bile giremiyorum utançtan.

mail adresi telefon numarası falan eklememiş miydiniz? eski kullanmadığın bir posta adresini hatırlıyorsan büyük ihtimal outlook hotmail gibi, uzun süre girmediğinden silinmiştir. tekrar aynı posta adresini almayı denemelisin.

mail adresi telefon numarası falan eklememiş miydiniz? eski kullanmadığın bir posta adresini hatırlıyorsan büyük ihtimal outlook hotmail gibi, uzun süre girmediğinden silinmiştir. tekrar aynı posta adresini almayı denemelisin.
O zamanlar o kadar küçüktüm ki babamın numarasını kullanmıştım herhalde. Bayağı önceki numarasını. Hatırlamıyorum yani.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı