Facebook hesabı ve veri silme problemi

KritikVuranZombi

Hectopat
Daha fazla  
Facebook yardım merkezinde, facebook hesabınızı silseniz dahi gönderdiğiniz mesajların, gönderdiğiniz kişinin gelen kutusunda kaldığı bilgisi yazıyor. Gönderilen mesajlar, belgeler, fotoğraflar, dosyalar gönderilen kişinin gelen kutusundan hiçbir zaman silinmiyor mu? Siliniyorsa ne kadar süre sonra siliniyor? Konu hakkında bilgili arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Yani şimdi kendi facebook hesabınıza yolladığınız fotolar mı silinmiyor ? Böyle bir şey mümkün mü ? Çok fazla yoksa tek tek belki silebilirsiniz.

Yani şimdi kendi facebook hesabınıza yolladığınız fotolar mı silinmiyor ? Böyle bir şey mümkün mü ? Çok fazla yoksa tek tek belki silebilirsiniz.
Silmiş olduğum kendime ait facebook hesabından başkalarına yolladığım fotoğraflar ve döküman linklerinin silinmesini istiyorum. Hesabım silindikten belli bir süre sonra fotoğraflar ve döküman linkleri siliniyor mu diye soruyorum. Mesajların kalması önemli değil.

Silmiş olduğum kendime ait facebook hesabından başkalarına yolladığım fotoğraflar ve döküman linklerinin silinmesini istiyorum. Hesabım silindikten belli bir süre sonra fotoğraflar ve döküman linkleri siliniyor mu diye soruyorum. Mesajların kalması önemli değil.

Anladım. Yani Twitterda retweet yapınca kaynaktaki silindiğinde retweetdeki de siliniyor. O şekilde olsun istiyorsunuz. Eğer fotolar yolladığınız kişinin hesabına kopyalanıyorsa silinmez ama sadece paylaşım olarak görünüyorsa o konuda bilgim yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı