Facebook Hesabım Sürekli Arapça Oluyor

Optifines

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Bu Dünya Benim Memleketim
Daha fazla  
Facebook hesabımda bu sorun birkaç gün önce meydana geldi ve hala devam ediyor. Girişte Türkçe'yi seçtiğim halde giriş yaptığım zaman tekrardan yazı tipi Arapça oluyor.

Ailemden herhangi birisi kendi hesabına giriş yaptığında kendilerinde böyle bir sorun ortaya çıkmıyor. İşin garibi bu olay sadece Android Facebook uygulamasında meydana gelmiyor. Yani sadece tarayıcıdan giriş yapınca oluyor. Var mıdır bunun bir çözümü ?

321.png

213231.png

Biri seninle dalga geçiyor olmasın ? Facebook sistemini tam bilmiyorum ama belkide birisi sizin hesabınıza girip şaka amaçlı yapıyor olabilir :D Yada hesaba girince ayarlardan düzeltin. Ordan denediniz mi ?

Hesabınız çalınmış veya bilgisayarınıza virüs girmiş olabilir. Facebook'un ayarlar bölümünden giriş yapılan yerlere bakmanızda yarar var.

Malwarebyte ile face ile giriş yaptığınız tüm aygıtları taratıp temizleyin. Tarayıcıları kapatıp ccleaner ile temizlik yapın. Ardından face'ye girip ayarlardan dil seçeneğini bulup kendi diliniz seçin. Tarayıcıdan çıkın ve tekrar ccleaner ile taratın temizleyin. Bundan sonra modemi resetleyip giriş yapın. Sorun çözülmüş olması lazım.

Bir ara arkadaşımın hesabını Arapça yaptığımı hatırlıyorum. Üstünden 5 yıl kadar geçmesine rağmen benim yaptığımı bilmiyor:D Sizin de durumunuz aynı olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı