Facebook hesabına giriş yapamamak

fixit

Kilopat
Bana ait olan ve yaklaşık 4 senedir girmediğim Facebook hesabımı kaldırmak için giremiyorum. Zaten çok şey paylaşmamıştım zamanında. Tek resmim var küçüklüğümün. Onun için kaldırmak istiyorum hesabı ama gel gör ki giremiyorum. Durum şu şekilde anlatıyım. Facebook ait olan kullanıcı adını ve sifremi hatıramıyorum. Şifremi unuttum deyince e-postana kod gönderilecek deniliyor e ben bununda kullanıcı adını ve şifresini unuttum. Daha sonra e-postama erişimim yok diyorum üzgünüz kimliğinizi tespit etmemiz lazım yapacak bişey yok gibisinden bir mesaj geliyor. Sinir oldum. Hesabıma da bu işe de ne yapacağız? Bu arada hesabımla ilgili telefon numarası ve başka hesap olmadıği için ordan da ilerleyemiyorum. Tıkanďın. An itibariyle bi el atın şu konuya.

Edit:Hesabımi bulduğumda url adresinde e-postaya benzer bişey çıkiyor. Onu giriyorum şifreyi giriyorum bu seferde eski şifreyi girdiniz bu şifre değiştirilmiş deniliyor. Ben değiştirmedim seçeneğine tıklayınca yine e-posta olayına giriyor. Onu da unuttuğum için tıkanıyorum. Neyse çok uzadı:))

ÖNCELİKLE HERKEZE MERHABA BEN FACEBOOK HESABIMIN ŞİFRESİNİ DEĞİŞTİRDİM VE SONRADAN UNUTTUM ŞİFREMİ UNUTTUM DEDİĞİMDE epostama erişemiyorum diye bir yazı geliyorr lütfennn ALLAH RIZASI İÇİNN ACİLL YARDIMMMM

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı