Facebook Otomatik Beğenme

RushBatu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir kaç gün önce facebook durum beğendirme ve takipçi hilesi yaptım. Şuan facebook'um hertürlü sayfayı ve durumları beğeniyor. Özellikle +18 sayfaları. Artık arkadaşlarım mesaj atmaya başladı. Neden beğeniyorsun diye. Kullandığım chrome tarayıcıyı kaldırdım, tüm uygulamaları sildim, şuan opera kullanıyorum ve bu sorun hala mevcut. Lütfen yardımcı olun, çok zor durumdayım. İyi sosyaller. :(

Hileyi yaparken herhangi bir uygulama izin istediyse o uygulamayı Facebook hesabınızdan kaldırın ya da hareketler dökümünden beğenilerini geri alabilirsin.

Hesabınız ele geçirilmiş olabilir aslında yapabilecek pek bir şey yok keşke beğenileri çok da önemsemeseydiniz. Facebook' un yardım kısmından isteğim dışında sayfa beğeniyorum ve ya mesaj atıyorum diye yardım arayabilirsiniz. Ya da hesabınızı kapatıp yeni hesap açmak en mantıklısı olacaktır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı