Facebook reklam borcu ödenmeli mi?

Stâtzy

Hectopat
Facebook'ta yanlışlıkla reklam vermişim, sonrasında reklam borcu oluşmuş, ama ödemediğim için hesabım kapatılmış. Hesabımı silemiyorum kapatıldığı için sanırım. Bu borcu ödemem gerekiyor mu bilemiyorum.

Dosya Ekleri

• 2w.png
    2w.png
    20,8 KB · Görüntüleme: 49
  • image.png
    image.png
    18,7 KB · Görüntüleme: 59
Değerli ve bir o kadar sakar olan @Stâtzy üstadım. 🙏🏼

Hususi olmadan ele almış olduğunuz reklam fiili ne yazık ki can bulmuş olup, fiile geçerek işlevini yerine getirmiştir. 🤌🏼

Bu senaryoda ödemenizi ivedilikle tavsiye ederim. Zira anlaşma gereği reklam karşılığında bir bedel ödenmesi gerekmektedir. Yanlışlıkla yapmış olmanız olayı değiştirmiş.

Lakin aklıma takılan bir husus var. 🙌🏼
Reklam verirken kredi kartı bilgilerini istiyor sistem. Bunu girmeden reklam veremiyorsunuz diye biliyorum. Bu bağlamda iş yanlışlıkla yapmaktan çıkıyor gibi duruyor. :)

20 dolar para değil. Hesabınızı sağlıklı biçimde kullanmak ve bir daha böyle istenmeyen fiilleri yaşamamak adına bu olaydan ders çıkarıp ödemeyi yapabilir ve akabinde kredi kartı bilgilerinizi kaldırmanızı rica ederim. 🎭

Saygılarımla. 🌹

Değerli ve bir o kadar sakar olan @Stâtzy üstadım. 🙏🏼

Hususi olmadan ele almış olduğunuz reklam fiili ne yazık ki can bulmuş olup, fiile geçerek işlevini yerine getirmiştir. 🤌🏼

Bu senaryoda ödemenizi ivedilikle tavsiye ederim. Zira anlaşma gereği reklam karşılığında bir bedel ödenmesi gerekmektedir. Yanlışlıkla yapmış olmanız olayı değiştirmiş.

Lakin aklıma takılan bir husus var. 🙌🏼
Reklam verirken kredi kartı bilgilerini istiyor sistem. Bunu girmeden reklam veremiyorsunuz diye biliyorum. Bu bağlamda iş yanlışlıkla yapmaktan çıkıyor gibi duruyor. :)

20 dolar para değil. Hesabınızı sağlıklı biçimde kullanmak ve bir daha böyle istenmeyen fiilleri yaşamamak adına bu olaydan ders çıkarıp ödemeyi yapabilir ve akabinde kredi kartı bilgilerinizi kaldırmanızı rica ederim. 🎭

Saygılarımla. 🌹

Ödeme yaptıktan sonra hesabımı nasıl kapatabilirim biliyor musunuz peki?

Geri
Yukarı