Facebook Reklam Parası

platt1234

Hectopat
Arkadaşlar bugün Facebook'uma gireyim dedim ancak önüme bir şey çıktı. Reklamla ilgili bir şeyler. Tıklayınca orada bana reklam borcu gibisinden yazılar çıktı. Bu ne anlama geliyor? Bundan 1.5 yıl önce Facebook sayfası açmıştım Youtubeyle ilgileniyordum. Sonra bıraktım. Bugün de karşıma böyle bir şeyler çıktı. Herhangi bir kart bilgisi girmedim hiçbir türlü. Biri beni aydınlatabilir mi? Sayfamı hemen sildim. Hesabımı sileyim mi ne yapayım. Bilemiyorum. Çok acil bilgi verin.
Eki Görüntüle 344788Eki Görüntüle 344789

Son düzenleyen: Moderatör:
Kart bilgisi vb girmediysen sorun etmene gerek yok ama telefonun bağlı ise telefonunu kaldırmanda yara var, gerçekten dediğin gibi bir şey eklemediysen hiçbir şey yapamazlar meraklanma yani.

Kart bilgisi vb girmediysen sorun etmene gerek yok ama telefonun bağlı ise telefonunu kaldırmanda yara var, gerçekten dediğin gibi bir şey eklemediysen hiçbir şey yapamazlar meraklanma yani.
Ohh içime su serptin. Zaten bağlı hattı 2-3 aydır kullanmıyorum. Sim telefona felan takılı değil. Sim kartı kırayım mı? Ya da ben en iyisi hesabımı da sileyim mi?

Sim kartı kırman bir şey değiştirmez sim kartlar kişi üstünedir ve yeniden çıkarttırılabilirler yani kırmak numaranı silmez. Facebook üzerinden numaranı silsen yeter dersen ki tamamen kurtulayım Buraya tıkladıktan sonra Facebook bilgilerini girerek silme işlemini başlatabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı