Facebook ve Messenger'a video atılmıyor

isimsizkahraman

Megapat
Makaleler
4
Yer
Akihabara
Facebook'a story atarken veya messengerden birine video atarken keserek atmaya kalkınca hata alıyorum. Kesmeden atarken bir sorun olmuyor. Cihazım mi 9t, uygulamayı sıfırlamayı denedim ancak sorun aynı şekilde devam etmekte. Facebook'a hata bildirimi yollamama rağmen ne geri dönüş yaptılar ne de sorunu düzelttiler.
Aranızda aynı sorunu yaşayıp çözüm üretebilen var mı?
Not: WhatsApp ve Instagram Facebook gurubuna ait olmasına rağmen onlarda aynı sorun yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu sorunu şu şekilde çözdüm; Whatsapp üzerinden eğer kendinize mesaj atabiliyorsanız o şekilde, atamıyorsanız sadece sizin olduğunuz bir grup oluşturup videoyu o gruba kesmek istediğiniz şekilde atıp, whatsapp üzerinden paylaş diyerek story atabilirsiniz.

Ben bu sorunu şu şekilde çözdüm; WhatsApp üzerinden eğer kendinize mesaj atabiliyorsanız o şekilde, atamıyorsanız sadece sizin olduğunuz bir grup oluşturup videoyu o gruba kesmek istediğiniz şekilde atıp, WhatsApp üzerinden paylaş diyerek story atabilirsiniz.

Siz aynı sorunu yaşadığınıza göre sorun bir tek bende değil. Ancak sizin önerdiğiniz yöntem çok fazla kalite düşürüyor. Umarım Facebook yakın zamanda bu sorunu çözer.

Yeni konular

Geri
Yukarı