Facebook'ta başka sayfalara yazılan yorumların arkadaşlara görünmemesi nasıl sağlanır?

Burak52TR

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel İşsiz
Facebook'da bir yayıncının canlı yayınında bir kaç yorum yazdım. Bu yazdığım yorumlar ise arkadaş listemdeki kişilerin ana sayfasına etkinlik olarak düşüyor. ''Burak x sayfasında 5 yorum yaptı. Burak şunu beğendi'' vesaire gibi. Arkadaş listemdeki kişilerin benim başka sayfalarda yazdığım yorumları görmesini istemiyorum. Bunu nasıl engelleyebilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_181.png
    Screenshot_181.png
    8 KB · Görüntüleme: 45
Arkadaşın sorduğu şey farklı. Siz kendi hesabınızda yapılan paylaşımı gizliyorsunuz.

Gönderileri gizliyebilirsiniz. Bu arada 52 rakamını gördüm ordunun neresinden
Altınordu, Yeni Mah.
Bu arada herhangi bir gönderi paylaşmıyorum. Profilimde gönderi yok. Sadece başka bir sayfada bulunan gönderinin altına yorum yapınca veya beğenince arkadaş listemdeki kişilerin anasayfasına düşüyor. Benim profilde görünmüyor.
Ayarlarda gizlilik seçenekleri var hepsini aç.
Hepsini aç derken :D
Arkadaşın sorduğu şey farklı. Siz kendi hesabınızda yapılan paylaşımı gizliyorsunuz.
Bu arkadaş anladı durumu.

Altınordu, Yeni Mah.
Bu arada herhangi bir gönderi paylaşmıyorum. Profilimde gönderi yok. Sadece başka bir sayfada bulunan gönderinin altına yorum yapınca veya beğenince arkadaş listemdeki kişilerin anasayfasına düşüyor. Benim profilde görünmüyor.

Hepsini aç derken :D

Bu arkadaş anladı durumu.
Aç derken gizlilik ayarlarını aktif et demek istedim.

Geri
Yukarı