FACEIT açılmıyor

Wraith01

Hectopat
FACEIT'i bilgisayarıma kuruyorum. Fakat sonrasında program arka planda çalışmaya başlıyor onları kapatıp programı yeniden açtığımda ise bu ekran kalıyorum hiçbir şey yapılmıyor. Silip silip yükledim fakat düzeltemedim internette de net bir şey bulamadım. Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• resim_2022-12-28_112849456.png
    resim_2022-12-28_112849456.png
    115 KB · Görüntüleme: 93
FACEIT'i bilgisayarıma kuruyorum. Fakat sonrasında program arka planda çalışmaya başlıyor onları kapatıp programı yeniden açtığımda ise bu ekran kalıyorum hiçbir şey yapılmıyor. Silip silip yükledim fakat düzeltemedim internette de net bir şey bulamadım. Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

Sitesinden girebiliyor musun?

Evet oradan giriş yapabiliyorum orada da Client çıktı onu indir diyor. Bu zamana kadar hiç problem olmamıştı ilk defa yaşıyorum böyle bir şeyi.

Client çok iyi çalışan bi program değil. Ayrıca FACEIT Premium paralı aboneliğin varsa maç içinde yaptığın iyi hareketleri klip alıyor onu yüklemeni sağlıyor. Açıkçası tarayıcın üzerinden maç bulup oyun sunucusuna bağlandıktan sonra tarayıcıyıda kapatmanı öneririm. Faceit çok fazla RAM tüketen bi web sitesi :)

Client çok iyi çalışan bir program değil. Ayrıca FACEIT Premium paralı aboneliğin varsa maç içinde yaptığın iyi hareketleri klip alıyor onu yüklemeni sağlıyor. Açıkçası tarayıcın üzerinden maç bulup oyun sunucusuna bağlandıktan sonra tarayıcıyı da kapatmanı öneririm. FACEIT çok fazla RAM tüketen bir web sitesi :)

Tamamdır teşekkür ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı