FACEIT dengesiz takım eşleştirmesi

Alperen1453

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. CS:GO oynuyorum ve profilimin güvenlik faktörümün yüksek olduğunun kanaatindeyim ama çoğu el hileci denk geliyor ve artık hilenin nimetlerini fütursuzca kullanıyorlar. Bu sebeple uzun süre önce FACEIT'e geçtim ama bu platformda karşıma çıkan insanlar çok iyi oynuyorlar ve dengim değiller. Eşit bir maç için FACEIT'te nasıl bir ayar veya metot uygulamam gerekiyor?

Çok basit. Uzun süre oynayacaksınız ve eğer seviyeniz oynadığınız düzeyin altında kalıyorsa aşağı ranklara düşersiniz. Level 1-2 gibi olursa da çok fazla iyi oyuncu denk gelmez. Bazen yeni faceit hesabı açan iyi oyuncular oluyor ancak onlara da artık katlanacaksınız. Sizin oyun süreniz ve matchmaking rankınız nedir? Şahsi tavsiyem MM'de Legendary Eagle olmadan Faceit'e geçmemeniz yönünde. Çünkü daha tam anlamıyla oyunu kavrayamamış ve ortalama Faceit oyuncusu düzeyine gelememişsiniz demektir. Hem kötü oynar oyundan soğursunuz hem de insanların oyununu zehir etmiş olursunuz.

Nova 4'üm ve 730 saatim var. Hile konusunda mübalağa yapmıyorum, çok iyimser yaklaşıyorum ama hileden şüphelendiğim insanın profiline baktığımda yetenekli bir oyuncu olmadığı izlenimine ulaşıyorum. Faceite girip insanların oyununu baltalamak istemiyorum ama MM girip sinir stres sahibi olmaya da niyetim yok. Basiretsiz, ahmak hileciler yüzünden arkadaşlarla akşamları oynadığım bu güzel oyunu sileceğim.

Nova 4'üm ve 730 saatim var. Hile konusunda mübalağa yapmıyorum, çok iyimser yaklaşıyorum ama hileden şüphelendiğim insanın profiline baktığımda yetenekli bir oyuncu olmadığı izlenimine ulaşıyorum. Faceite girip insanların oyununu baltalamak istemiyorum ama MM girip sinir stres sahibi olmaya da niyetim yok. Basiretsiz, ahmak hileciler yüzünden arkadaşlarla akşamları oynadığım bu güzel oyunu sileceğim.
Hile konusunda haklısınız, can sıkıcı. Ancak Valorant çıktığından beri toksik ve hile düşkünü kitlenin büyük bir bölümü o tarafa kaydı. Ben eskiye oranla MM'de çok daha az hile olduğunu görüyorum. Ayrıca dediğim gibi 730 saat ve Nova 4 rank Faceit için çok çok yetersiz. Siz henüz Faceit oynayabilecek düzeyde değilsiniz. Ben Faceit oynayım orada gelişiyim demek çok mantıklı değil çünkü hemen her oyun negatif K/D oranlarıyla ve parçalanmış bir şekilde geçmesi muhtemel. Faceit Level 1-2 oyuncuların bile bir çoğu 1000+ saat üzeri ve MG1-2 oyuncular. Size tavsiyem son 2-3 yıldır hilenin en düşük düzeye geldiği şu zamanlarda bol bol MM oynayın ve kendinizi geliştirmeye bakın. Kartal rankı gördüğünüz gün atlayın Faceit'e, o zaman farkı siz de göreceksiniz. Bir de kullandığınız monitör 60 Hz bir monitör mü? Eğer öyleyse ve olası +60-70 ping'le oynuyorsanız rakiplerin vuruşlarının size hile gibi gelmesi çok normal. Çünkü bayağı bir gecikmeli görüyorsunuz demektir rakipten gelen vuruşları.

75 Hz ve 1350X1080 ayarlarında oynuyorum. Bu çözünürlükte oyuncular daha şişman gözüküyor. Pingim 60 civarı fps ise 100 gibi değerlere sahip.

Siz beni dinleyin MM oynamaya devam edin. Bol bol pro maçları ve FPL oyunlarını izleyin. Şuan Faceit için çok erken. Yeterli tecrübeyi elde ettikten sonra gerekirse Faceit Premium alıp oynarsınız. Şuan Faceit oynamak kısa zamanda oyunu bırakmanıza sebep olabilir. Yetersiz hissedersiniz ve özgüveniniz zedelenir.

Geri
Yukarı