FACEIT hesabına erişilemiyor

PsychoScar

Centipat
Daha fazla  
3 yıl önce kurduğum FACEIT hesabıma giremiyorum. CS2 ile geri döndüm Premier'de çok troll veya sıkıcı oluyor. O yüzden FACEIT oynamak istiyorum ama hesabımın bilgilerini hatırlamıyorum. FACEIT desteğe yazdığımda sadece e postamın ilk ve son harfini verdiler bu da yardımcı olmadı ne yapmalıyım?

3 yıl önce kurduğum FACEIT hesabıma giremiyorum. CS2 ile geri döndüm Premier'de çok troll veya sıkıcı oluyor. O yüzden FACEIT oynamak istiyorum ama hesabımın bilgilerini hatırlamıyorum. FACEIT desteğe yazdığımda sadece e postamın ilk ve son harfini verdiler bu da yardımcı olmadı ne yapmalıyım?
Maillerini kontrol et belki faceitten gelen maillere denk gelirsin ve hangi hesapta olduğunu hatırlarsın olmazsa da.
Faceit desteğe hesabın eski mail adresini hatırlamadığını ve bağlı olduğu steam hesabının sana ait olduğunu kanıtlayabileceğini yaz. Daha sonrasında ise başka bir mail adresine bağlanmasını istediğini belirt faceit hesabının. Senden Faceit hesabının bağlı olduğu steam hesabının bilgilerini isterler sana ait olduğunu doğrulamak için sen bilgileri atınca da onlarla paylaştığın yeni mail adresine bağlarlar faceit hesabını.

Yakın zamanda bir arkadaşım da aynısı oldu faceit desteğe yazdık bu şekilde yardım ettiler bize.

Tabi bunu yaparken Desteğe O faceit hesabının profil ismini ve linkini de at.

Maillerini kontrol et belki FACEIT'ten gelen maillere denk gelirsin ve hangi hesapta olduğunu hatırlarsın olmazsa da.
FACEIT desteğe hesabın eski mail adresini hatırlamadığını ve bağlı olduğu Steam hesabının sana ait olduğunu kanıtlayabileceğini yaz. Daha sonrasında ise başka bir mail adresine bağlanmasını istediğini belirt FACEIT hesabının. Senden FACEIT hesabının bağlı olduğu Steam hesabının bilgilerini isterler sana ait olduğunu doğrulamak için sen bilgileri atınca da onlarla paylaştığın yeni mail adresine bağlarlar FACEIT hesabını.

Yakın zamanda bir arkadaşım da aynısı oldu FACEIT desteğe yazdık bu şekilde yardım ettiler bize.

Tabii bunu yaparken desteğe o FACEIT hesabının profil ismini ve linkini de at.

Toplamda 3 kere ticket attım ve aynı cevabı aldım o yüzden sinir bozucu olmaya başladı şimdi açıklamaya FACEIT hesabımın e postasını hatırlamadığımı ve Steam hesabımın benim olduğunu kanıtlayabileceğimi yazdım umarım başka cevap alırım.

Gelişmeleri yazabilirsen çok makbule geçer aynı dertten muzdaribim, yıllar önce bir mail adresiyle kendi hesabımı bağlamışım fakat o maile şuan sahip olmadığım için hesabımdan oynayamıyorum.

Maillerini kontrol et belki FACEIT'ten gelen maillere denk gelirsin ve hangi hesapta olduğunu hatırlarsın olmazsa da.
FACEIT desteğe hesabın eski mail adresini hatırlamadığını ve bağlı olduğu Steam hesabının sana ait olduğunu kanıtlayabileceğini yaz. Daha sonrasında ise başka bir mail adresine bağlanmasını istediğini belirt FACEIT hesabının. Senden FACEIT hesabının bağlı olduğu Steam hesabının bilgilerini isterler sana ait olduğunu doğrulamak için sen bilgileri atınca da onlarla paylaştığın yeni mail adresine bağlarlar FACEIT hesabını.

Yakın zamanda bir arkadaşım da aynısı oldu FACEIT desteğe yazdık bu şekilde yardım ettiler bize.

Tabii bunu yaparken desteğe o FACEIT hesabının profil ismini ve linkini de at.

Dediklerinin neredeyse aynısı yazdım bu sefer screenshot bile gönderdim bot gibi aynı yanıtı veriyorlar e postanın ilk ve son harfini söylüyorlar ama bu asla işime yaramıyor ne yapmalıyım?

Geri
Yukarı