FACEIT için Prime gerekir mi?

Stack

Hectopat
Yer
İstanbul
FACEIT'te 9 Level'im 10 Level olduğum da FPL'e girmem için Prime olmam gerekiyor mu? Yan bir FACEIT hesabın da oynuyorum.

Multi olduğunuz anlaşılır ise tüm hesaplarınız yasaklanır. Ayriyetten FPL'e kadar çıkacak tecrübeniz ve yeteneğiniz var ise zirveye ulaştığınızda prime olup olmadığınıza değil de FPL'e girişinizden sonraki deneme süreciniz önemlidir.

Yan bir faceit hesabından oynaman tehlikeli. Faceit çoklu hesap kullanımına izin vermiyor. Soruna gelecek olursak Master liginde ilk 10'a girmen gerekiyor diye hatırlıyorum. Zaten direkt FPL'e çıkma gibi bir durum söz konusu değil.

FACEIT çoklu hesaba izin vermiyor yakalanırsan veya anlaşılırsa tüm hesapların yasaklanabilir. FPL konusu çok farklı hocam ben FPL'e çıkmak istiyorum deyip çıkamazsınız önce qualifier bileti kazanmanız ardından elemeleri geçmeniz ve bunun gibi bir sürü şey var. Veyahut her ay Master liginde ilk 1000'e girerek qualifier kazanabilirsiniz. ( qualifier FPL elemeleri demekdir. Direk FPL'e çıkamazsınız önce bilet kazanıp sonra elemeleri geçmeniz gerek. )

O zaman prime olmama gerek yok ?

FACEIT'te 9 Level'im 10 Level olduğum da FPL'e girmem için Prime olmam gerekiyor mu? Yan bir FACEIT hesabın da oynuyorum.
FPL'e çıkmak için ilk önce FPL-Q sonra FPL-C'ye girip ordan invite alman gerekiyo biliyorsun di mi? 10 Level olunca hemen hadi gel FPL'e demiyolar.

FPL'e çıkmak için ilk önce FPL-Q sonra FPL-C'ye girip ordan invite alman gerekiyo biliyorsun di mi? 10 Level olunca hemen hadi gel FPL'e demiyolar.
Biliyorum kardeşim benim sorduğum soru dışında her cevabı aldım.

Gerekmiyor olmalı. MM ile alakalı bir şey prime. Faceit'in kendi sisteminde fpli hakettikten sonra prime olup olmadığına bakmaları çok saçma olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…