Faceit Missions rastgele mi geliyor?

niftyy

Centipat
Arkadaşlar merhaba, ben Faceit'te Premium almayı düşünüyordum. Ancak biraz araştırdığımda Faceit'te görevler olduğunu ve bu görevlerden ciddi puanlar kazananları gördüm. Mesela bazı arkadaşlar Faceit'te 150K Faceit puanlı görevlerinin olduğunu söylüyorlar. Ancak bende sadece 6Win = 12500 görevi var. Anlamadğım şu, her hesaba rastgele mi görevler geliyor? Bende neden 12500 görev varda diğer arkadaşlarda 100K'lık görevler var? Rastgele mi geliyor bu görevler? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Rastgele gelmiyor. Önceden rastgele seçiliyor. Sonra o hesaba sadece o görevler geliyor her ay. Başka da görev gelmiyor. Uzun lafın kısası şans işi.

Her hesaba rastgele görevler gelir. Gelen görevler, o hesapta sabit olarak kalır. Elindeki görev seni memnun etmediyse, yeni CS:GO hesabı açıp, 40 saati doldur. Daha sonra hesabı, Faceit'e bağla. Bunu sürekli yap ve güzel görev geldiğinde bitir.

40 saat mi? 20 saat değil miydi? Şu an o dediğini yapmaya calısıyorum zaten ama 20 saat diye biliyordum.

Anladım, teşekkürler. Peki benim böyle yüksek bir görev tutturma ihtimalim sizce kaç? Mesela 10 tane hesap kassam 1'inde gelir mi tahminen 75'lik ya da 100'lük?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…