Falcılığın suç olmasına rağmen son yıllarda aşırı patlama yapması

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu falcılığın piyasası pandemiden beri o kadar arttı ki önüne gelen falcılık yapıyor. Ve bu Türk ceza kanununda suç. Polise şikayet etsen polisler de tınlamıyor artık o kadar patladı yani bu olay. Eskiden erkekler bu konularla hiç ilgilenmezdi muhabbeti hep kadınlar arasında dönerdi şimdi çoğu erkek de bu işlere merak saldı. Ama ben bunun kız düşürme yöntemi falan olduğunu düşünüyorum yoksa normal değil. Çoğu kişiye ne yapıyorsun diye sorsan fal baktırmaya gidiyorum diyor. Sosyal medyada da çakma falcılar türedi bu aralar. Adamlar sadece burcu üstünden yorumlayarak fal bakıyorlar. Yok Plüton yok Satürn enerjisi cart curt diye milleti kandırıyorlar. Ve buna rağmen bayağı sağlam para kazanıyorlar. Bunlar yüzünden yuvalar da yıkıldı aile birliği de bozuldu. Kadının beyanı esastır gibi saçma bir kanun yüzünden "Kocamın burcu bana uymuyor o yüzden ayrılmak istiyorum." deyip hemen ayrılıyorlar. Bence bu olayın iyice suyu çıkmadan önlem alınması gerek. Yakın zamanda bunlarla mücadele etmek için sivil toplum örgütü kurmak istiyorum ama başarılı olur mu bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsanlar ne diye fal baktırırlarki? Kaderi ancak dua değiştirir. Para verip falcı'dan medet ummak yerine sadece dua etseler en hayırlısı olur🙄

Yeni konular

Geri
Yukarı