Falcon 3060 V2 sistem alınır mı?

Aynısı değil mi reis attıkların?

3060 istiyordum 3060 alınmaz mı sizce?

Render almayacaksan veya yayın açmayacaksan 1080P'de NVIDIA para israfı.
Açıklamasını bırakıyorum.

Sebebi bu. @phexna
Render almayacaksan ve twitchten yayın açmayacaksan bunu al. 1080P'de FSR da DLSS de işine yaramayacak, ray tracing de. Sana kemiksiz saf radter performansı lazım.

Sebebi bu. @phexna
Render almayacaksan ve Twitch'ten yayın açmayacaksan bunu al. 1080P'de FSR da DLSS de işine yaramayacak, Ray Tracing de. Sana kemiksiz saf radter performansı lazım.

O bilgisayarda yetmez gibi arka planda çok fazla CPU yiyecek bir şeyler açacağım o yüzden diyorum. Keyfi değil işim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
bu sistem, daha bu cuma günü gaming geceleri adı altında stoklu 13.999 tlye sattılar. Bir kaç kez sepeti ekleyip, ekleyip çıkardım. Farklı sitelerde ve burada hiç paylaşılmadı bile.. Herhalde çok da bir numarası yok diye almadım. Tam olarak aradığım sistem ryzen 5600, rtx 3060 12gb fakat anakartı a320m den farklı değiştiremedim. Kasa, psu baktım burdan yorumlarına onlarda epey eleştirilmiş diye almadım. Sadece 3d çizim ve render için bilgisayar baktığım için anakart geleceğe yönelik olsun istiyorum. Ekran kartında da yarı fiyatına da olsa nvidia alacağım. 3d çizim programlarında nvidia ile alakalı optimize araçlar var.

en üstteki attığının stoğu bitmiş ne zaman gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…