Çözüldü Fall Guys 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ElytraER

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600 RX 5700XT 16GB DDR4
Bildiğiniz üzere Epic Games Fall Guys oyununu bedava olarak bizlere sundu. Programı indirdim ve ilk başta (api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll) hatasını aldım. Sonra YouTube'dan mikrofonsuz not defterli kalbimizin sahibi o adama başcurdum ve bu ."dll" dosyasını indirdim ve dosyalara yerleştirdim. Ama bu sefer de (
0xc000007b) hatasını aldım. Bu konudaki görüşlerinizi benle paylaşmanızdan memnun olurumç İyi Akşamlar!

Cevap gelmemesi üzdü açıkçası.

Son düzenleme:
Çözüm
DLL indirip kopyalamanız sorunu genelde daha da karmaşık hale getirir, bu yöntem son çareniz olsun.

Belirttiğiniz api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll dosyasını attığınız yerlerden silin. Ardından sisteminize göre aşağıdaki güncellemelerden birini yapın.
DLL indirip kopyalamanız sorunu genelde daha da karmaşık hale getirir, bu yöntem son çareniz olsun.

Belirttiğiniz api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll dosyasını attığınız yerlerden silin. Ardından sisteminize göre aşağıdaki güncellemelerden birini yapın.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı