Fallout 3 Windows 10'da Nasıl Oynanır?

bim101

Hectopat
Yer
Vault 19
Daha fazla  
Steam'den aldım ancak Windows 7 ve üstü çalışmıyormuş. Fallout 3 nasıl Windows 10'da çalışır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den aldım ancak Windows 7 ve üstü çalışmıyormuş. Fallout 3 nasıl Windows 10'da çalışır?

Ben Windows marketplace indirmiştim öyle birşeydi bende çalışmışdı o çalışmassa attığım videoya bakabilirsin yolun açık olsun :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkçe Yama Videosu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
NOT: Bu video bana ait değildir

http://download.gfwl.xboxlive.com/content/gfwl-public/redists/production/xliveredist.msi Bu linkten Games For Windows Live kurun ve oyunu uyumluluk modunda çalıştırın.
Ben Windows marketplace indirmiştim öyle birşeydi bende çalışmışdı o çalışmassa attığım videoya bakabilirsin yolun açık olsun :)

Türkçe Yama Videosu
NOT: Bu video bana ait değildir
Deneyince geri dönüş yapacağım.🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı