Fallout 76 açılmıyor

Kadiroaou

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba bu oyunu satın aldım biraz oynadıktan sonra şu hatayı vermeye başladı, Fallout 76 çevrimdışı olduğundan açılamıyor. Depolama cihazı yok veya bağlantısı kesilmiş olabilir. Yüklediğim diskte sorun yok ve internette de sorun yok neden çalışmıyor?

Merhaba bu oyunu satın aldım biraz oynadıktan sonra şu hatayı vermeye başladı, Fallout 76 çevrimdışı olduğundan açılamıyor. Depolama cihazı yok veya bağlantısı kesilmiş olabilir. Yüklediğim diskte sorun yok ve internette de sorun yok neden çalışmıyor?
Hocam bazen Fallout 76 öyle tuhaf hallere girebiliyor. Muhtemelen sunucu ile alakalı.

Hocam bazen Fallout 76 öyle tuhaf hallere girebiliyor. Muhtemelen sunucu ile alakalı.

Satın aldığım mağazada sorun için oyunu tekrar yükleyin mesajı vardı bende 75 GB olan bu oyunu 2. sefer yükledim ve ilk çalıştı sonra yine aynı hatayı veriyor. Geri bildirim yolladım cevap yok :( sorun ne acaba ya günlerdir oyun açılmıyor, Microsoft mağzadan satın almıştım.

Satın aldığım mağazada sorun için oyunu tekrar yükleyin mesajı vardı bende 75 GB olan bu oyunu 2. sefer yükledim ve ilk çalıştı sonra yine aynı hatayı veriyor. Geri bildirim yolladım cevap yok :( sorun ne acaba ya günlerdir oyun açılmıyor, Microsoft mağzadan satın almıştım.
Her şeyden önce neden Microsoft un mağazasından aldınız anlamadım. Ben Steam üzerinden aldım ve bu mesajı yazamadan önce oyuna girdim ve oynadım. Ne tür bir hata alıyorsunuz ki?. Ve bence iade etme şansınız varsa iade edin ve Steam üzerinden alın.
Belki internet ile alakalıdır ama internet ayarları hakkında hiç bilgim yok hocam.
Şimdi aklıma geldi. F76 için bir Türk Dc sunucusu vardı ama adı neydi unuttum hocam. Eğer o Dc sunucusunu bulursanız oradakiler benden daha çok yardımcı olabilirler.

Her şeyden önce neden Microsoft'un mağazasından aldınız anlamadım. Ben Steam üzerinden aldım ve bu mesajı yazamadan önce oyuna girdim ve oynadım. Ne tür bir hata alıyorsunuz ki? Ve bence iade etme şansınız varsa iade edin ve Steam üzerinden alın.
Belki internet ile alakalıdır ama internet ayarları hakkında hiç bilgim yok hocam.
Şimdi aklıma geldi. F76 için bir Türk DC sunucusu vardı ama adı neydi unuttum hocam. Eğer o DC sunucusunu bulursanız oradakiler benden daha çok yardımcı olabilirler.

Microsoft mağzasına 6TL abone oluyorsun 100'den fazla oyunu 1 ay oynayabiliyorsun. İstediğin zaman aboneliği iptal ediyorsun. Ben zaten bir oyunu 2.kez oynamam, arşivde yapmıyorum bu şekilde benim için daha karlı oluyor 100TL'den fazla olan Fallout 76 ve diğer 100lerce oyunu 6TL'ye oynayabiliyorum. Geçenlerde metronun son oyununu oynadım. Oyun tekrar açıldı :) ne oluyor anlamıyorum.

Microsoft mağzasına 6TL abone oluyorsun 100'den fazla oyunu 1 ay oynayabiliyorsun. İstediğin zaman aboneliği iptal ediyorsun. Ben zaten bir oyunu 2.kez oynamam, arşivde yapmıyorum bu şekilde benim için daha karlı oluyor 100TL'den fazla olan Fallout 76 ve diğer 100lerce oyunu 6TL'ye oynayabiliyorum. Geçenlerde metronun son oyununu oynadım. Oyun tekrar açıldı :) ne oluyor anlamıyorum.
Hmmm. Valla hocam o muhtemelen Microsoftun uygulaması ile ilgili. Bir şey soracağım. Bu Xbox Game Pass değil mi? Eğer öyle ise hocam online girememeniz normal çünkü benim bildiğim online oyunlar için Game Pass ayrıyeten bir paket istiyor.

Hmmm. Vallahi hocam o muhtemelen Microsoft'un uygulaması ile ilgili. Bir şey soracağım. Bu Xbox Game Pass değil mi? Eğer öyle ise hocam Online girememeniz normal çünkü benim bildiğim Online oyunlar için Game Pass ayrıyeten bir paket istiyor.

Evet Xbox Game Pass ama Online falan alakası yok, ben oyunu Online, başkalarıyla falan oynamıyorum tek oynuyorum. Online için ayrı paket var mı bilmiyorum Online oynamasını da hiç sevmem tek tabancayım. Sanırım sorun bu uygulamanın şu an beta olması. Oyunu şimdi oynayabiliyorum düzeldi. Önceden de abone olmuştum, ara sıra abone oluyorum cünkü 100'den fazla oyun dediklerine bakma benim oynayabileceğim 4 oyun var 4 oyunu satın almaya kalksam 500TL ama 6TL'ye oynayabiliyorum böyle sudan ucuz o yüzden bakıyorum o ay oynayabileceğim bir şey yoksa aboneliği iptan ediyorum, oynayacağım bir şeyler çıktıysa tekrar abone oluyorum :) Önceki aboneliklerimde Fallout 76'da olan sorunlar olmuyordu büyük ihtimal şimdiki uygulama beta olduğu için hata veriyor.

Evet Xbox Game Pass ama Online falan alakası yok, ben oyunu Online, başkalarıyla falan oynamıyorum tek oynuyorum. Online için ayrı paket var mı bilmiyorum Online oynamasını da hiç sevmem tek tabancayım. Sanırım sorun bu uygulamanın şu an beta olması. Oyunu şimdi oynayabiliyorum düzeldi. Önceden de abone olmuştum, ara sıra abone oluyorum cünkü 100'den fazla oyun dediklerine bakma benim oynayabileceğim 4 oyun var 4 oyunu satın almaya kalksam 500TL ama 6TL'ye oynayabiliyorum böyle sudan ucuz o yüzden bakıyorum o ay oynayabileceğim bir şey yoksa aboneliği iptan ediyorum, oynayacağım bir şeyler çıktıysa tekrar abone oluyorum :) Önceki aboneliklerimde Fallout 76'da olan sorunlar olmuyordu büyük ihtimal şimdiki uygulama beta olduğu için hata veriyor.
Evet online oynamıyorsanız normal sorun yok ama F76 özünde online bir oyun. 😀 Bende bir yıl kadar önce Game Pass aldım FH4 için. Ve en soldaki paketi aldım ben. Ve benim bildiğim bizim online oynamamızı sağlayan paket de o.
Ekran Görüntüsü (30).png

Evet Online oynamıyorsanız normal sorun yok ama F76 özünde Online bir oyun. 😀 Bende bir yıl kadar önce Game Pass aldım FH4 için. Ve en soldaki paketi aldım ben. Ve benim bildiğim bizim Online oynamamızı sağlayan paket de o. Eki Görüntüle 626667

Oyunu oynamaya başlayınca Online olarak yapılmış bir oyun olduğu çok belli, zaten sürekli karşıma başka oyuncular çıkıyor beni takip ediyor falan anlamadım ne istiyor :) ama tek başınada oynanabiliyor gerçi hiç beğenmedim hem de hiç. Fallout 4 çok sevmiştim hastası olmuştum bu oyunu neden sevemedim anlamış değilim.

Geri
Yukarı