Fallout 76 şu an alınır mı?

elvedasosyal

Hectopat
Fallout 76 almayı düşünüyorum. Hazır indirime girmişken. Enis Kirazoğlu videosunu yapmadan önce alacaktım, fakat o zamanlar aşırı sıkıntılı olduğu için vazgeçmiştim. Şu an oyun ne alemdedir? Oynayanlar oyunun anlık durumunu anlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an oyunda sorun yok Game Pass'den indirip oynadım biraz ama sarmadı. Fallout serisini severim ama Fallout 4'ü oynarken de sıkılmıştım bu oyunda sıktı biraz ama şans verilmeyecek gibi değil bi' deneyin 2 saat içinde iade edebilirsiniz.

Şu an oyunda sorun yok Game Pass'den indirip oynadım biraz ama sarmadı. Fallout serisini severim ama Fallout 4'ü oynarken de sıkılmıştım bu oyunda sıktı biraz ama şans verilmeyecek gibi değil bi' deneyin 2 saat içinde iade edebilirsiniz.
Fallout 4 neden sıkti hocam almayı düşünüyorum da görüşlerinizi almak isterim.

Fallout 4 neden sıktı hocam almayı düşünüyorum da görüşlerinizi almak isterim.
Boş bir oyun gibi geldi, sanki amacımız sağa sola gidip birilerini öldürmek ve ayak işleri yapmak gibiymiş gibi hissettirdi. Oyunun bunaltıcı bir havası var birde sanki, grafikler ve renk tonları beni bunalttı. Oyunda en beğendiğim şey zırhın içine girip çıkabilmek oldu çünkü gerçekten havalı duruyor ayrıca Fallout 76'da zırhın parçalarını ve iskeletini çantanıza koyup istediğinizde tekrar konumlandırabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı