Fallout 76'de bu hafta sonu iki kat XP ve S.C.O.R.E. puanı var

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
tenor.gif

Bombaların Düştüğü Gün'e özel hafta sonu, 22 Ekim Perşembe başlayıp ayın 26'sına kadar sürecek!
  • Tüm oyun modlarında iki kat XP.
  • Daily Challenge'lardan iki kat S.C.O.R.E.
  • Legendary Purveyor satışlarında %25 indirim.

Son düzenleme:
Şu anda PSN'de ve Steam'de indirimde, Fallout evrenini çok sevmeme rağmen oyun hakkında o kadar çok olumsuz yorum okudum ki, hele Fallout 1st gibi para tuzağı olduğu söylenen (ve okuduklarım kadarıyla bana da öyle gelen) uygulamalarla oyun kendisinden epey soğuttu. Ancak yine de ne olursa olsun Fallout isminin ağırlığı var, sence oyun alınır mı? Arkadaşsız keyif alınır mı (muhtemelen benim arkadaşlardan kimse bunu almaz çünkü) veya oyun içindeki mevcut oyuncularla yine keyifli oluyor mu?
Alıp almama konusunda en çok arada kaldığım oyun bu olabilir.

Olumsuz yorumların büyük çoğunluğu Wastelanders'dan öncesine ait. Oyun Steam'e gelmeden önce Wastelanders genişlemesi ile birçok düzeltme ve ekleme yapıldı.

Fallout 1st oyunda olmazsa olmaz değil. Fallout 1st üyeliğinde gelen özel sunucu tamamen işe yaramaz bir özellik çünkü oyunu başkalarıyla oynamak zorundasın, tek başına etkinlik yapması zor ve manasız. Survival Tent artık eskisi kadar işe yaramıyor, ücretsiz seyahat etme noktaları çoğaltıldı. En önemli özelliği Scrapbox ise yüzlerce kilo hurda depolamayı planlamıyorsan olmasa da olur. Bu ay deneme amaçlı Fallout 1st satın aldım ve oyunda pek de bir deneyim farkı yaşamadım.

Oyunu severseniz tek başına da oynayabilirsiniz. Oyuncuların çok büyük bir çoğunluğu yardımsever. Ben büyük oranda tek başıma oynadım, geçtiğimiz günlerde bir Türk oyuncu buldum ve onunla oynuyorum.

Oyunda en önemli nokta şu; bu bir çevrimiçi oyun Fallout New Vegas gibi derin bir hikayeye ve rol yapma öğelerine sahip değil. 76'nın kısa denilebilecek bir hikayesi var sonrasında event, günlük görevler, daily ops, oyuncular arasında alışveriş gibi şeyler yapıyorsun.

Geri
Yukarı