Çözüldü Fallout New Vegas sık sık oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

Kensai

Femtopat
Yer
Osmaniye
Daha fazla  
Aslında oyunu modlayarak bu sorundan büyük oranda kurtulacağımı biliyorum ama ilk olarak oyunu modsuz bir şekilde bitirmek istiyorum. Oyuna ilk başladığım zamanlar böyle bir sorunla karşılaşmamıştım fakat son iki haftada bu sorunu üst üste on kere yaşayınca size danışmak istedim çünkü teknik olarak yerlerde sürünen bu oyunu bırakma noktasına kadar geldim. Bethesda'nın çatısı altında çıkan oyunların en ünlü özelliği hatalarla dolu olmalarıdır. Fallout: New Vegas da bu hatalardan nasibini alan oyunların en başında gelmektedir. Bu açıklama ile oyunda bethesda inceliği ile Fallout: New Vegas'a özel binlerce ustalıkla hazırlanmış hataların olduğunu size az da olsa kısaca aktarmaya çalıştım. Aranızda bethesda oyunları ile cebelleşen birileri varsa geri dönüş yapsın çünkü bilgisayarı yumruklama noktasına kadar geldim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
New Vegas Anti Crash'ı kesinlikle yüklemen gerekiyor. New Vegas'ı her kurduğumda yaptığım ilk iş onu da kurmak böylece kurtulabilirsin dertlerinden dostum.

Geri
Yukarı