Fan çok sesli çalışıyor

Pisicik

Hectopat
Daha fazla  
HP laptop Windows 10 yüklü orijinal çakma değil.
AMD A8 7410 işlemci.
AMD avalon cipset.
R5 M330 işlemci 4 GB RAM var.

Pek alakası yok biliyorum ama sürekli soruyorlar yazmam durumunda kaldım.

Bilgisayar açılır açılmaz fan son ses çalışıyor bayağı bir süre çalışıyor susuyor. Fani temizledim macunu değiştim işlemci hızı şu an 40 derece Max 55 derece gördüm oyun bile oynanmıyor PC'de.

Son ses çalışıyor ama tam güç değil fazla bir rüzgar gelmiyor. İcini açmadım ama bozuk olsa ısınir veya çalışmaz diye düşünüyorum.
Şu an için sökmeye üşendim ama çok sarp bir yerde ama duruma göre sokucem sanırım.

McAfee virüs programım vardı virüs tarattım çıkmadı Windows'da günceldir diye düşünüyorum.
Ses kaydim var ama nasıl buraya koyarım bulamadım

Fan etiketini sökün 1 damla falan makine/motor yağı dökün yani kısacası yağlayıp deneyin olmaz ise yeni fan satın alın.
Tıklayınca ses gidiyor tekrar tıklayınca geliyor fan çalışıyor problem ama
Laptop olduğu için nasıl sokuluyor emin değilim çok muhafazalı ama hala ses neden geliyor anlamış değilim
MediaFire ile koyabilirsiniz.
Teşekkürler ederim
Standart Kayıt 1

Link budur
Fan etiketini sökün 1 damla falan makine/motor yağı dökün yani kısacası yağlayıp deneyin olmaz ise yeni fan satın alın.
Klavyede sıkıntı olmuş
Tıklayınca ses gidiyor ,tıklayınca tekrar geliyor.Ancak çalışmasında bir problem göremedim .

Nasıl sökülüyor bilemiyorum üstünde muhazasi var sarp bir yerde .
Her şey bir yana calisan şeyin neden ses verdiğini anlamıyorum üstelik tıklayınca gidiyor böyle saçma şey olur mu ya

Son düzenleme:

Geri
Yukarı