Fan hızı 0 RPM olarak görünüyor

Vileblood

Decapat
Oyun oynarken GeForce Experience'tan performans bölümüne girdiğimde fan hızını 0 olarak gösteriyor. Ama kasam can olduğundan dolayı baktığımda da fanlarının döndüğünü görebiliyorum. Sebebini biliyorsanız ve söylerseniz sevinirim.

Oyun oynarken GeForce Experience'tan performans bölümüne girdiğimde fan hızını 0 olarak gösteriyor. Ama kasam can olduğundan dolayı baktığımda da fanlarının döndüğünü görebiliyorum. Sebebini biliyorsanız ve söylerseniz sevinirim.
Geforce Now'da sıkıntı var bu aralar, bende de performans kısmı ve fps sayacı çalışmıyor, ondan dolayı yoksa fanlarınız normal. Bende de şu anda 0 RPM yazmakta.

Tam model belirteseniz daha iyi olurdu ancak eğer ki giriş seviyesi ise 0 RPM olarak görünmesi normal.
Giriş seviyesi modellerde RPM genelde görünmüyor. Muhtemelen sensörü koymamışlardır diye tahmin ediyorum. Yabancı forumlarda 2 pinli fan kablosu kullanıldığı için raporlamıyor diyenlerde var. Aynı olay şuan kullandığım Galax GTX 1650 Super ve daha önce kullandığım Sapphire HD 7770 GHz Edition modelinde de vardı.

Herhangi bir sorun oluşturmaz bu durum. Sadece RPM değerini göremezsiniz.

Geri
Yukarı