Fan için Molex önerisi

RnbPro12

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, benim kasam bir MSI MAG Forge M100A ve ne yazık ki bu kasada bulunan 4 fanın 4'ü de birbirine Molex ile köprü olarak bağlanmış. Molex'lerin sadece iki dişi var. Skandal bir şekilde benim 80+ Gold modüler PSU'mdan Molex kablo çıkmadı. Sordum soruşturdum, PSU' nun paketlenmesinde bir sıkıntı yokmuş. Cidden böyle gelmesi gerekmiş. Sizce nasıl bağlayabilirim? Kablo önerecek olan var mı? Bu kasadan kullanan varsa siz nasıl fanları çalıştırıyorsunuz? İade süresi de geçti saç baş yolmamak elde değil eğer yolu yoksa. Öneriniz yoksa bile şunu cevaplayın: Almam gereken kablo 4 pin erkek molex' den 6 pin PCIe express mi olacak?

Hocam ürün iyiye benziyor da ben bu kablonun SATA ucunu PC' nin neresine takacağım?
Güç kaynağının boşta SATA çıkışı varsa şu ürün işinizi görür;

Güç kaynağının boşta SATA çıkışı varsa şu ürün işinizi görür;
SATA çıkışı hiç yok...

Güç kaynağına takacaksınız. SATA güç çıkışı olmayan güç kaynağı çok nadir kurumsal bilgisayarlarda var sadece. Olmalı sizde.

Güç kaynağına takacaksınız. SATA güç çıkışı olmayan güç kaynağı çok nadir kurumsal bilgisayarlarda var sadece. Olmalı sizde.
Hocam ben çok yabancıyım bu konulara, güç kaynağında 6 pinli bir SATA portu görüyorum sadece. PSU' nun modeli Sharkoon SilentStorm Cool Zero 750W 80+ Gold tam modüler. Kablonun Sata çıkışını mı 6 pinli çıkışını mı bağlamam gerek PSU' ya?

Yeni konular

Geri
Yukarı