Fan kablosu 2 fanı çalıştırmıyor

Tadashi00

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.

Ekte paylaştığım fotoğraflar daha önce ki sıvı soğutucuya ait kablodur. 2 fanı aynı anda çalıştırmıyor. Sıvı soğutucu takılı iken çalıştırıyordu. Fakat şu an 2 fan aynı anda olmuyor. Eğer bu kablo 2 fan için uygun değilse bana kablo önerebilir misiniz 2 fanı birleştirmek için.

Dosya Ekleri

• IMG_20210116_140135.jpg
    137,7 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20210116_140121.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_20210116_140103.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 28
Aldığı enerji yetmiyor olabilir analartın üstüne 12 ya da 5v ikisinden hangisi var?

Aldığı enerji yetmiyor olabilir analartın üstüne 12 ya da 5V ikisinden hangisi var?

Anakartın üstünde ki girişlerde diğer fanlar takılı biri sıvı soğutucu için diğeri arkada ki egzoz fan için.

Anakartın üstünde ki girişlerde diğer fanlar takılı biri sıvı soğutucu için diğeri arkada ki egzoz fan için.
egzoz fanlarını çıkarın deneyin bu kabloları öyle çalışıyorsa kablo çoğaltıcı alın

egzoz fanlarını çıkarın deneyin bu kabloları öyle çalışıyorsa kablo çoğaltıcı alın
Kabloları dediğiniz bir tane kablo var tek 2 ucu farklı çıkış veriyor gibi kablo sağlam bir tarafında çalıştırıyor diğerinde çalıştırmıyor.

Kabloları dediğiniz bir tane kablo var tek 2 ucu farklı çıkış veriyor gibi kablo sağlam bir tarafında çalıştırıyor diğerinde çalıştırmıyor.
egzoz fanları 2 pin yoksa 4 pinli olanamı takılı? 2 pinse çalışmayabilir

Egzoz fanları 2 pin yoksa 4 pinli olanamı takılı? 2 pinse çalışmayabilir.

4 pin olana takılı. Zaten 2 tane çıkış var anakart ta bir tanesi arkadaki fan için, kasanın üstünde 2 fan var onlar için bu kabloyu kullanayım dedim diğer girişe bu kabloyu taktım ama 1 tane fan çalışıyor diğeri çalışmıyor.

tamam benim hatam bu kablonun bir tanesi fan diğeri ise motor için. Sizin sorunuzu şu iki fanlı birleştirmek istiyorsunuz değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…