Fan kontrolcüsü için çoklayıcı önerisi

AKINCILAR

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar selamlar.
Yeni 4 adet RGB fan ve Dark marka RGB & fan kontrolcüsü aldım.
Aldığım kontrolcü üzerinden fanların devir hızı en düşük de olmasına rağmen sesli çalışıyor.
Bu yüzden 3'lü fan çoklayıcı alıp anakarta takıp devir kontrolünü sağlamak istiyorum.
Tek istediğim PWM olacak ki tüm fanların hızlarına müdahale edebileyim.
Kablo ararken aşağıda linkini verdiğim ürünü buldum ama kafama takılan bir şey var.
Resim de görüldüğü gibi 1 adet 4 pin 2 adet de 3 pin girişe ve anakarta takılan kısım da 4 pin girişe sahip.
3 fan aynı anda istediğim devir de çalışsın tek amacım bu. Amacıma uygun mu acaba?

Screenshot_1.jpg

Son düzenleme:
Bu ürünü veya başka ürünü alırsan lütfen beni de bilgilendir, bende arayış içerisindeyim. Şu an elimde bu var ama sesli çalışıyor Akasa Beşli PWM Otomatik Fan Kontrollü Fan Çoklayıcı Flexa Kablo (AK-CBFA03-45) - Fan Kontrolcü - Overclock - PC Bileşenleri | Teknobiyotik

Kuzenime bunu aldırmıştım ses vs gayet iyi büyük ihtimal aynı model tarzı ses az gelecektir 4 Port Fan Çoklayıcı Y PWM 4353p Splitter 4 pin CPU 12v Switch Power Güç IDE Çoğaltıcı Molex Kanal Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Bu ürünü veya başka ürünü alırsan lütfen beni de bilgilendir, bende arayış içerisindeyim. Şu an elimde bu var ama sesli çalışıyor Akasa Beşli PWM Otomatik Fan Kontrollü Fan Çoklayıcı Flexa Kablo (AK-CBFA03-45) - Fan Kontrolcü - Overclock - PC Bileşenleri | Teknobiyotik

Kuzenime bunu aldırmıştım ses vs gayet iyi büyük ihtimal aynı model tarzı ses az gelecektir 4 Port Fan Çoklayıcı Y PWM 4353p Splitter 4 pin CPU 12v Switch Power Güç IDE Çoğaltıcı Molex Kanal Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Anakart üzerinden fan devir hızlarına müdahale edebiliyor musunuz?
Sorunum güncel.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı